Facebook Pixel

5-htp - захист нервової системи від стресів

5-htp - захист нервової системи від стресів

Часто 5-htp називають таблетками щастя і це не дивно. Відмінний засіб при стресах, яке прибирає дратівливість і тривожність, підвищує настрій і апетит, покращує сон.

Якщо в стресових ситуаціях ви починаєте багато і неконтрольовано є (а таке буває у багатьох людей), вам варто звернути увагу на цю диво-добавку.

5-htp - це також ефективне і безпечне снодійне, яка не присипляє вас, а просто розслаблює і дає можливість організму повноцінно відпочити. Відмінний засіб від синдрому ПМС, сезонної депресії, стресу, дратівливості і агресивності. Також ефективний препарат від синдрому хронічної втоми.

Ви можете приймати 5-htp як курсами, так і тільки в критичних, стресових ситуаціях. Обов'язково проконсультуйтеся з лікарем з приводу особистої переносимості компонентів. Купити якісні препарати 5-htp від кращих світових виробників можна в інтернет-магазині Biotus. Ми пропонуємо оригінальні препарати з доставкою за найкращими цінами.

Відмова від відповідальності

Цей блог не призначений для забезпечення діагностики, лікування або медичних рад. Інформація на цьому блозі надана тільки в інформаційних цілях. Будь ласка, проконсультуйтеся з лікарем про будь-яких медичних і пов'язаних зі здоров'ям діагнозах і методах лікування. Інформація на цьому блозі не повинна розглядатися в якості заміни консультації з лікарем. Заяви, зроблені про конкретні товари в статтях цього блогу не підтверджені для лікування, діагностики або запобігання хворобам.

Вам сподобався цей пост?
0
0
Коментарі до статті
Відгуків немає
Додайте ваш відгук

Відгук буде показаний після модерації.