Facebook Pixel

Альтернативи лікування менопаузи

Альтернативи лікування менопаузи

Клопогон кистевидний

Клопогон кистевидний (Black cohosh) є одним з найпопулярніших і найбільш вивчених природних засобів для жінок, які не хочуть використовувати гормональну замісну терапію або антидепресанти для лікування симптомів менопаузи.

<Згідно з науковими джерелами з  Національного центру комплементарного та інтегрального здоров'я (NNCIH) раніше Національний центр комплементарної та альтернативної медицини, дослідження на сьогоднішній день залишаються недостатньо підтвердженими. В цілому, ефективність Клопогону кистевидного, як надійного засобу для лікування менопаузи ще належить продемонструвати.Вітамін Д

З віком у жінок знижується здатність засвоювати вітамін Д, що підвищує ризик втрати щільності кісток і необхідність включення вітаміну Д в раціон харчування.

Також важливо наповнити свою тарілку продуктами, що містять велику кількість вітаміну Д. До таких продуктів відносяться сардини, тунець, дикий лосось, збагачені молочні продукти та яйця.>Звіробій

Обов'язково проконсультуйтеся з лікарем, перш ніж почати приймати звіробій, тому що він може вступати у взаємодію з іншими ліками і мати дуже серйозні побічні реакції.

Женьшень

Альтернативні методи

Допомогти прийняти рішення у виборі альтернативного методу лікування симптомів менопаузи досвідчений лікар. Це особливо вірно, якщо ви плануєте приймати будь-які трави або добавки.

Йога

Спробуйте заняття йогою один або два рази на тиждень, щоб отримати максимальну користь. Після вивчення основ, ви зможете виділити трохи особистого часу, щоб практикуватися, не виходячи з власного будинку.

Голковколювання

Застосування акупунктури з іншими альтернативними методами лікування симптомів менопаузи є виправданим. font-size: small;'>Контроль дихання

Уважне глибоке дихання, яке практикується під час йоги та медитації, надає заспокійливий ефект на розум і може послабити деякі симптоми менопаузи, такі як занепокоєння та припливи.

Медичний огляд Джудіт Марчін, доктора медицини.

8 січня 2018 року - Автор Ліза Каппеллон

Відмова від відповідальності

Цей блог не призначений для забезпечення діагностики, лікування або медичних рад. Інформація на цьому блозі надана тільки в інформаційних цілях. Будь ласка, проконсультуйтеся з лікарем про будь-яких медичних і пов'язаних зі здоров'ям діагнозах і методах лікування. Інформація на цьому блозі не повинна розглядатися в якості заміни консультації з лікарем. Заяви, зроблені про конкретні товари в статтях цього блогу не підтверджені для лікування, діагностики або запобігання хворобам.

Вам сподобався цей пост?
0
0
Коментарі до статті
Відгуків немає
Додайте ваш відгук

Відгук буде показаний після модерації.