Facebook Pixel

Анемія, дефіцит вітаміну В12 і фолієвої кислоти

Анемія, дефіцит вітаміну В12 і фолієвої кислоти

Кров містить три різних типи клітин. Білі кров'яні клітини захищають організм від інфекцій, еритроцити транспортують кисень за допомогою речовин, що носять ім'я гемоглобін, і тромбоцити відповідають за згортання крові.
Організм виробляє щодня мільйони нових червоних кров'яних клітин, щоб замінити старі клітини, що піддаються розпаду. Живильні речовини, що знаходяться в продуктах харчування, таких як залізо і вітаміни, наприклад, вітамін В12 і фолієва кислота допомагають забезпечити безперервну здатність організму до виробництва цих клітин.
Анемія -це стан, яке з'являється, якщо кількість еритроцитів у крові або концентрація гемоглобін знижується.
Існує кілька типів анемії, і кожен з них має свою причину.
Перша анемія викликається дефіцитом заліза, а інші дві - нестача вітаміну B12 або фолієвої кислоти.
Дефіцит вітаміну В12 і фолієвої кислоти зустрічається найчастіше у людей старше 75 років життя.

Відмова від відповідальності

Цей блог не призначений для забезпечення діагностики, лікування або медичних рад. Інформація на цьому блозі надана тільки в інформаційних цілях. Будь ласка, проконсультуйтеся з лікарем про будь-яких медичних і пов'язаних зі здоров'ям діагнозах і методах лікування. Інформація на цьому блозі не повинна розглядатися в якості заміни консультації з лікарем. Заяви, зроблені про конкретні товари в статтях цього блогу не підтверджені для лікування, діагностики або запобігання хворобам.

Вам сподобався цей пост?
0
0
Коментарі до статті
Відгуків немає
Додайте ваш відгук

Відгук буде показаний після модерації.