Facebook Pixel

Солгар антиоксидантний формула

Солгар антиоксидантний формула

У ритмі великого міста ми Щодня стікаємося з проблемами відсутності продуктів харчування, збагачення необхіднімі вітамінамі и мінераламі. Найчастіше дефіціт корисних Речовини, веде до погіршення здоров'я і стану організму в цілому. Такоже забруднення навколишнього середовища, віхлопні гази и много других несприятливим чінніків - все це виробляти до Утворення вільніх радікалів, Які руйнують Клітини нашого організму и провокують передчасно старіння. Для Боротьба з вільнімі радикалами організму необхідні антиоксиданти . Унікальний комплекс від компанії Солгар « Антиоксидантна формула » Діє відразу в двох напрямку. По-перше за рахунок широкого складу ретельно відібраніх компонентів найвищої якості ВІН Забезпечує наш організм багатьма необхіднімі елементами. До складу вітамінів збрешу «Антиоксидантна формула» входять:

  • вітаміни С, А, Е, В;
  • мінерали - мідь, цин, селен, марганець, кальцій;
  • рослинні екстракти - гінкго білоба, спіруліна, готу кола, молочний Чортополох, суміш протіціанідінів, зелений чай, червоне вино и пікногенол;
  • амінокислоти - L - цістеїн, L - глютатіон, таурин.

За - друга, допомагає протістояті атакам вільніх радікалів, оскількі всі компоненти є антиоксидантами. Смороду спріяють Збереження молодості, а такоже захіщають організм від негативних факторів навколишнього середовища.

Відмова від відповідальності

Цей блог не призначений для забезпечення діагностики, лікування або медичних рад. Інформація на цьому блозі надана тільки в інформаційних цілях. Будь ласка, проконсультуйтеся з лікарем про будь-яких медичних і пов'язаних зі здоров'ям діагнозах і методах лікування. Інформація на цьому блозі не повинна розглядатися в якості заміни консультації з лікарем. Заяви, зроблені про конкретні товари в статтях цього блогу не підтверджені для лікування, діагностики або запобігання хворобам.

Вам сподобався цей пост?
0
0
Коментарі до статті
Відгуків немає
Додайте ваш відгук

Відгук буде показаний після модерації.