Facebook Pixel

Антиоксиданти Солгар - профілактика захворювань

Антиоксиданти Солгар - профілактика захворювань

Антиоксиданти - це речовини, які пригнічують окисні процеси (а вчені вже довели, що окисні процеси є причиною багатьох захворювань). Несприятливе навколишнє середовище, така як в Україні, робить дуже серйозний вплив на людський організм і, на жаль, вплив це часто негативний.

Антиоксиданти здатні підвищити імунітет і допомогти організму боротися з різними шкідливими впливами навколишнього середовища, зупиняють або значно уповільнюють процес старіння і навіть заповнюють дефіцит вітамінів, мінералів і амінокислот.

Антиоксиданти Солгар відрізняються високою якістю всіх компонентів, які жорстко контролюються фахівцями компанії на всіх етапах виробництва, зручною дозуванням і формою препарату, а також різними смаковими варіантами - кожен зможе підібрати комплекс для себе.

Приймати антиоксиданти Солгар рекомендується не тільки під час хвороби, а й профілактично. Особливо корисними будуть курси препаратів професійним спортсменам в періоди посилених навантажень.

Відмова від відповідальності

Цей блог не призначений для забезпечення діагностики, лікування або медичних рад. Інформація на цьому блозі надана тільки в інформаційних цілях. Будь ласка, проконсультуйтеся з лікарем про будь-яких медичних і пов'язаних зі здоров'ям діагнозах і методах лікування. Інформація на цьому блозі не повинна розглядатися в якості заміни консультації з лікарем. Заяви, зроблені про конкретні товари в статтях цього блогу не підтверджені для лікування, діагностики або запобігання хворобам.

Вам сподобався цей пост?
0
0
Коментарі до статті
Відгуків немає
Додайте ваш відгук

Відгук буде показаний після модерації.