Facebook Pixel

З 15 по 31 серпня триватиме благодійний проект BIOTUS & STARENKI

Благотворительная акция Биотус

Ми раді повідомити, що в період з 15 по 31 серпня клієнти BIOTUS автоматично стають учасниками благодійного проекту. У цей період ми будемо направляти по 1 грн. з кожних 100 грн. в Ваших оплачених замовленнях - на покупку захисних медичних масок людям похилого віку, які стоять на обліку територіальних центрів соціального захисту населення.

Набори медичних масок будуть закуплені і на початку вересня передані фонду STARENKI - команді волонтерів, що опікає одиноких літніх людей. Фонд формує спеціальні пакети допомоги і розвозить їх людям 60 років + з пенсією до 2 000 грн. в місяць., без дітей, онуків і інших родичів, які надають допомогу.

Люди похилого віку - саме та категорія, яка особливо потребує опіки і найбільш схильна до небезпеки в період пандемії коронавируса. Команда BIOTUS прийняла рішення проводити такі акції на регулярній основі, передаючи необхідні кошти для захисту і підтримки здоров'я тим, кому це найбільше необхідно.

Робіть покупки до 31 серпня, а ми подбаємо про все інше!

Відмова від відповідальності

Цей блог не призначений для забезпечення діагностики, лікування або медичних рад. Інформація на цьому блозі надана тільки в інформаційних цілях. Будь ласка, проконсультуйтеся з лікарем про будь-яких медичних і пов'язаних зі здоров'ям діагнозах і методах лікування. Інформація на цьому блозі не повинна розглядатися в якості заміни консультації з лікарем. Заяви, зроблені про конкретні товари в статтях цього блогу не підтверджені для лікування, діагностики або запобігання хворобам.

Вам сподобався цей пост?
0
0
Коментарі до статті
Відгуків немає
Додайте ваш відгук

Відгук буде показаний після модерації.