Facebook Pixel

Що таке кава для схуднення і з чим його п'ють?

Що таке кава для схуднення і з чим його п'ють?

Кава для схуднення - так називають зелений кави , тобто не обсмажений. Він Може бути меленим або в зернах. Хлорогенова кісота - саме це головна діюча речовина відповідає за спалювання жирів. Додаткова функція хлорогенова кислоти - антиоксидантний.

Ще в складі кави для схуднення є дубильні речовини і пуринові алколоїди. Даний продукт тонізує, допомагає при мігрені, а також стимулює розумову і фізичну діяльність. З зеленої кави варять напій, який стане відмінним доповненням до дієти і фізичних занять. Поки ви дотримуєтеся режим і правильно харчуєтеся, зелена кава спалює жири, прискорюючи процес схуднення.

Протипоказання кави для схуднення?

Зелена кава не рекомендується приймати вагітним і в період годування грудьми. Також він не корисний людям, що страждають на діабет, серцево-судинними захворюваннями, а також з проблемами, пов'язаними з тиском. Погано сумісний з антидепресантами і заспокійливими. Більшість протипоказань пов'язані з тим, що в складі є кофеїн.

Відмова від відповідальності

Цей блог не призначений для забезпечення діагностики, лікування або медичних рад. Інформація на цьому блозі надана тільки в інформаційних цілях. Будь ласка, проконсультуйтеся з лікарем про будь-яких медичних і пов'язаних зі здоров'ям діагнозах і методах лікування. Інформація на цьому блозі не повинна розглядатися в якості заміни консультації з лікарем. Заяви, зроблені про конкретні товари в статтях цього блогу не підтверджені для лікування, діагностики або запобігання хворобам.

Вам сподобався цей пост?
0
0
Коментарі до статті
Відгуків немає
Додайте ваш відгук

Відгук буде показаний після модерації.