Facebook Pixel

Що ж дійсно потрібно їсти, а що не потрібно, щоб максимально підвищити шанси на зачаття здорової дитини?

Що ж дійсно потрібно їсти, а що не потрібно, щоб максимально підвищити шанси на зачаття здорової дитини?

Багато з нас в 20 років всіляко намагаються НЕ завагітніти, а в 30 - навпаки, відчайдушно намагаються завагітніти. І хоча 40 відсотків вагітностей є незапланованими, якщо ви входите в інші 60 відсотків, які планують свою вагітність, ви хочете бути впевненою, що ваша вагітність буде протікати нормально, у вас будуть легкі пологи і народиться здорове маля.

Однак, чи знаєте ви, що у 15 відсотків пар виникають проблеми із зачаттям? Щомісяця, коли ви невдало намагаєтеся зачати дитину, може привести до глибокої депресії. Так багато жінок у віці від 30 років, які приходять на консультацію до гінеколога, брали протизаплідні засоби протягом багатьох років. Вони вели спосіб життя, орієнтований на досягнення цілей в кар'єрі та бізнесі, піддаючись сильному стресу і продумуючи все до дрібниць перш, ніж почати думати про створення сім'ї. «Безпліддя» - це неможливість завагітніти протягом 12 місяців активних спроб. На жаль, багато жінок не розуміють, що у них проблеми зі здоров'ям, поки не вирішать народити дитину і не зіткнутися з проблемами.

Існує велика кількість факторів, які сприяють безпліддя, але прихильники функціональної медицини вважають, що завжди варто починати з харчування.

Мета полягає в тому, щоб максимально використовувати натуральні, чисті, що не містять ГМО, нехімічні і не містять барвників органічні продукти. При покупці продуктів, намагайтеся на скільки це можливо віддавати перевагу органічним. Стандартний раціон сучасної людини, що живе у великому місті фактично знижує рівень народжуваності; люди, які споживають продукти з високим вмістом трансжирів, оброблене м'ясо, солодкі напої та продукти з високим глікемічним індексом можуть відчувати брак в споживанні необхідних поживних речовин, мінералів і вітамінів, що ускладнює природне зачаття. У той же час, середземноморський раціон харчування - збільшує шанси у жінок зачати природним шляхом, а також через ЕКО.

Основна ідея - це достатня кількість білків, жирів і здорових вуглеводів, обмежуючи при цьому надмірне споживання цукру і оброблених харчових продуктів.

Хоча надлишковий жир може перешкоджати дітородної функції як у чоловіків, так і у жінок, обмежуючи кількість сперматозоїдів у чоловіків і збільшуючи гормональні проблеми у жінок, недавні дослідження показали, що жінки, які споживали повноцінну незнежиреного молочну продукцію, були більш здатні зачати дитину (https: //www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/17329264), ніж ті, які їли знежирені або низкожирних молочні продукти.

Молочні продукти корисні не для всіх, а тільки для тих, хто добре їх переносить і завжди їсть незнежиреного органічні молочні продукти тварин, вигодуваних на траві.

Ви повинні їсти жир і на вашому тілі також повинен бути присутнім жир, щоб завагітніти. На щастя, є велика кількість здорових жирів. Намагайтеся їсти дикого аляскинского лосося, який багатий жирними кислотами омега-3 і використовуйте кокосове масло для приготування їжі. В даний час існує багато суперечок навколо кокосового масла і насичених жирів, але якщо ви будете їсти його в помірних кількостях (від 1 до 2 чайних ложок в день), ви будете отримувати щоденну дозу правильного жиру, в якому потребує ваш організм для адекватного кількості гормонів .

Насичений жир також присутній в грудному молоці, будучи додатковим фактором, який жінки прагнуть підтримувати в своєму організмі після пологів. Вживання трансжирів слід уникати, так як вони пов'язані з підвищенням запального процесу в організмі, що може перешкоджати овуляції.

Вживання здорової рослинного білка і обмеження вживання обробленого м'яса необхідно для здорового харчування в період зачаття. Необхідно щодня споживати такі продукти як квасоля, горіхи і різні бобові рослини, а також рибу і яйця, які, згідно з дослідженням (https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/18226626), не мають негативного впливу на дітородну функцію, на відміну від червоного м'яса, курки та індички, вживання яких необхідно обмежити. Якщо ви вживаєте тваринний білок, переконайтеся, що це органічне м'ясо курки, що знаходиться на вільному утриманні, або корови, яка харчується травою, по можливості.

Овочі, овочі і ще раз овочі.

Незважаючи на те, що я вже говорила вам про необхідність вживання білка в помірних кількостях, важливо пам'ятати, що вегетаріанки і вегетаріанці не є автоматично здоровими людьми. Найчастіше у багатьох вегетаріанців спостерігається дефіцит жиру, а також вітаміну B12, заліза, вітаміну D і холестерину, що може перешкоджати виробленню гормонів при спробі завагітніти. У них також спостерігається тенденція до зниження маси тіла, що також може перешкоджати вагітності. Важливо отримувати необхідну кількість вітамінів і мінералів при вживанні овочів з кожним прийомом їжі.

Намагайтеся споживати від семи до дев'яти порцій овочів щодня різних кольорів, з різними фітонутрієнтами і антиоксидантами. Додавайте овочі в коктейлі, соки, омлети, салати, супи і навіть використовуйте їх для перекусів. Зробіть овочі невід'ємною частиною вашого дня, щоб забезпечити їх достатню.

Природні рослинні волокна.

Споживання більшої кількості волокон і обмеження продуктів з високим глікемічним індексом є важливими частинами головоломки дітородної функції.

Багаті волокнами продукти допомагають вам стабілізувати рівень глюкози в крові і підтримувати здорову вагу, запобігаючи масований викид інсуліну і гормональні дисбаланси, такі як синдром полікістозних яєчників, що виникає в результаті підвищеного рівня тестостерону. Волокно також сприяє дезінтоксикації шлунково-кишкового тракту і діє як пребиотик, який необхідний для жінок з домінуючими естрогенами і потребують виведення надмірних ксеноестрогенів, пов'язаних з такими проблемами, як ендометріоз і міома. Секрет, однак, полягає в тому, щоб переконатися в отриманні достатньої кількості натурального волокна завдяки споживанню продуктів харчування на рослинній основі, а не надмірного споживання андрогинних оброблених волоконних добавок.

Наявність здорового мікробіома в шлунково-кишковому тракті і піхву є обов'язковим для дітородної функції.

Дослідження показують (https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/26261170), що наявність здорового кількості лактобактерій збільшує шанси на успішне зачаття. Наявність здорового мікробіома важливо, так як це знижує кількість вагінальних інфекцій, підтримує сильну імунну систему і стримує процес запалення, який починається в шлунково-кишковій системі. Лікарі настійно рекомендують жінкам вживати ферментовані харчові продукти якомога більше, включаючи місо, квашену капусту, кимчи, кокосовий кефір і жирний або грецький йогурт (якщо ви добре переносите молочні продукти). Чайний гриб - це ще один чудовий ферментований напій, багатий пробіотиками; однак, необхідно обмежити прийом чайного гриба через незначної кількості алкоголю, присутнього в ньому.

Також необхідно обговорювати психологічне здоров'я майбутніх мам. Воно не менш важливо, ніж фізіологічний.

Оригінальний текст: www.mindbodygreen.com

 

Зміст
  • Існує велика кількість факторів, які сприяють безпліддя, але прихильники функціональної медицини вважають, що завжди варто починати з харчування.
  • Основна ідея - це достатня кількість білків, жирів і здорових вуглеводів, обмежуючи при цьому надмірне споживання цукру і оброблених харчових продуктів.
  • Овочі, овочі і ще раз овочі.
  • Природні рослинні волокна.
  • Споживання більшої кількості волокон і обмеження продуктів з високим глікемічним індексом є важливими частинами головоломки дітородної функції.
  • Наявність здорового мікробіома в шлунково-кишковому тракті і піхву є обов'язковим для дітородної функції.
Відмова від відповідальності

Цей блог не призначений для забезпечення діагностики, лікування або медичних рад. Інформація на цьому блозі надана тільки в інформаційних цілях. Будь ласка, проконсультуйтеся з лікарем про будь-яких медичних і пов'язаних зі здоров'ям діагнозах і методах лікування. Інформація на цьому блозі не повинна розглядатися в якості заміни консультації з лікарем. Заяви, зроблені про конкретні товари в статтях цього блогу не підтверджені для лікування, діагностики або запобігання хворобам.

Вам сподобався цей пост?
0
0
Коментарі до статті
Відгуків немає
Додайте ваш відгук

Відгук буде показаний після модерації.