Facebook Pixel

Cyto Pharma - якісність та натуральність

Cyto Pharma - якісність та натуральність

Трохи історії

В 1971 року розпочала свою діяльність компанія Cyto Pharma. Спеціалізувалася вона на виготовленні медичних препаратів. Грунтуючись на діяльності бренду протягом кількох десятків років, було доведено, що їхня продукція – це якісно виготовлений товар із натуральними речовинами. Через деякий час товари Cyto Pharma були оцінені споживачами всього світу, які ведуть здоровий спосіб життя. /p>

Cyto Pharma - це світовий лідер у галузі фармацевтики та медицини., а також компанія з високоякісною продукцією, всесвітнім визнанням та сорокарічним стажем роботи в даній індустрії.

Підприємство є найбільшим у всьому світі виробником такої речовини, як амігдалін. Це унікальна добавка із фруктових ядер. Також ви можете зустріти й іншу назву цього продукту, таку як Laetrile, вітамін B17 або Amygdalin. Але найчастіше вживають назву - вітамін В17.

Інші марки, які виготовляють продукт амігдаліну не містять у собі якість, чистоту та структуру. Cyto Pharma прагне надавати тільки кращі добавки та ліки для підтримки здоров'я клієнтів. /span>

Про продукт

Так як виробництво Cyto Pharma ґрунтується на виробництві вітаміну В17 , Амігдалін, то варто детальніше розповісти про це.
Дана добавка - це унікальний дієтичний продукт харчування, який складається з двох молекул глюкози, молекули синильної кислоти та молекули анальгетика. Ці складові містяться в природних продуктах, таких як ягоди та фрукти, конюшині та бобах.

Завдяки своїми лікувальними властивостями, Амігдалін допомагає людям боротися з пухлиною. Тому його називають протипухлинний вітамін. Лабораторні дослідження переконали вчених, що В17 здатний збагачувати киснем пошкоджені пухлиною ділянки і тим самим підвищувати ефективність традиційного лікування. Але, отримавши результати досліджень, вчені побачили різний вплив на ракові пухлини. Тому сказати, що амігдалін на 100% знищує клітини не можна.
Рекомендують вживати вітамін В17 і в профілактичних цілях тим, хто страждає на серцево-судинні захворювання. Амігдалін сприяє поліпшенню обміну речовин та зміцнює імунітет. Продукт складається з кількох натуральних та корисних інгредієнтів: магнію, мікрокристалічної целюлози та екстракту ядра абрикоси.
Більшість експертів рекомендують щодня вживати від 24 до 35 ядер на день. Серед інших продуктів, де можна знайти амігдалін є проросла пшениця та гречана крупа. Проте злаки у переробленому вигляді втрачають свої вітамінні властивості. А ось при термічній обробці вітамін В17 здатний витримувати до 300 градусів за Цельсієм. Також В17 містить насіння полуниці та малини. Вчені також виявили в цих ягодах протираковий засіб - еллагову кислоту. . Варто розрізняти відмінність цих двох речовин: - ядра з кісточок абрикоса - ядра з кісточок абрикоса

 • летрил - продукт фармацевтичної індустрії;

 •  Досягнення компанії

  Під керівництвом біохіміка Ернеста Кребса, який зробив свій внесок у продукцію , А саме виявив вітамін В17 з абрикосових кісточок, Cyto Pharma стала першою компанією, яка змогла отримати ліцензію на випуск цього продукту. Також він створив формули, спроектував процес, придумав методи і технологію виробництва Амігдалін. /span>

  Ця компанія проводить власні наукові дослідження, має величезне виробництво та високий рівень продажів. Також, Cyto Pharma можна ставити в приклад, як компанію, яка стежить за якістю своєї продукції та впровадженням інновацій. Стаття написана штатним письменником Biotus. 

   

  Відмова від відповідальності

  Цей блог не призначений для забезпечення діагностики, лікування або медичних рад. Інформація на цьому блозі надана тільки в інформаційних цілях. Будь ласка, проконсультуйтеся з лікарем про будь-яких медичних і пов'язаних зі здоров'ям діагнозах і методах лікування. Інформація на цьому блозі не повинна розглядатися в якості заміни консультації з лікарем. Заяви, зроблені про конкретні товари в статтях цього блогу не підтверджені для лікування, діагностики або запобігання хворобам.

  Вам сподобався цей пост?
  0
  0

  Коментарі до статті
  Відгуків немає
  Додайте ваш відгук

  Відгук буде показаний після модерації.