Facebook Pixel

Дефіцит вітамінів групи B

Дефіцит вітамінів групи B

Вітаміни групи В - це так би мовити основа фізичного здоров'я і краси, а що може бути важливіше для жінки? У будь-якому віці кожна жінка хоче виглядати добре і в цьому їй допоможуть вітаміни групи B . Саме ці вітаміни відповідають за хороший обмін речовин і правильне спалювання жирів і вуглеводів.

Є кілька видів вітамінів в даній групі, вони захищають організм по-різному, і їх дефіцит приносить людині також різні неприємності.

Трохи докладніше про симптоми, які говорять про те, що вам не вистачає того чи іншого виду вітаміну B:

В1 - озноб і постійна мерзлякуватість, судоми і запори.

В2 - запалення слизової, неприємні відчуття в суглобах.

В5 - апатія і відсутність сил навіть на виконання щоденної роботи по дому.

В6 - швидка стомлюваність і поганий сон.

В9 (фолієва кислота) - рання сивина, проблеми з пам'яттю.

В12 - збільшення печінки і неприємні відчуття в області кишечника, якщо ж з'являться періодичний дзвін у вухах і хронічна втома потрібно терміново звернутися до лікаря.

Пам'ятайте, вітаміни в достатній кількості допоможуть вам впоратися з будь-якою стресовою ситуацією, а також дозволять вам чудово виглядати і відмінно себе почувати.

Відмова від відповідальності

Цей блог не призначений для забезпечення діагностики, лікування або медичних рад. Інформація на цьому блозі надана тільки в інформаційних цілях. Будь ласка, проконсультуйтеся з лікарем про будь-яких медичних і пов'язаних зі здоров'ям діагнозах і методах лікування. Інформація на цьому блозі не повинна розглядатися в якості заміни консультації з лікарем. Заяви, зроблені про конкретні товари в статтях цього блогу не підтверджені для лікування, діагностики або запобігання хворобам.

Вам сподобався цей пост?
0
0
Коментарі до статті
Відгуків немає
Додайте ваш відгук

Відгук буде показаний після модерації.