Facebook Pixel

Депресія. Які вітаміни допомагають позбутися від депресії?

Депресія. Які вітаміни допомагають позбутися від депресії?

Депресія буває двох типів: ситуаційна і реактивна. Вони є результатом психологічно тяжких подій, які часто вимагають лише часу і підтримки близьких людей. Але буває, що симптоми депресії (пригніченість настрою, почуття провини, складність зосередитися, втрата енергії, постійний головний біль, фізична слабкість, порушення сну і апетиту) затягуються, і організм слабшає. В такому випадку вам швидше за все потрібно звернутися до кваліфікованого лікаря і проконсультуватися, щоб знайти вихід з цього пригніченого стану.

Також деякі форми депресії тягнуть за собою гормональний зрушення, який часто відчувають жінки. В такому випадку позбутися допоможуть жіночі статеві гормони (естроген). Більшість відчуває депресію взимку, що називають сезонним емоційним розладом. У цей період вашому організму допоможуть тривалі прогулянки на свіжому повітрі та спілкування з близькими.

Але буває, що депресія може протікати без видимих причин, але часто виявляється і затягується на довгі роки. Щоб перемогти такий вид розлади, який лікарі називають ендогенної депресією, організм потребує вітамінної допомоги. Вітамінне харчування в таких випадках грає важливу роль.

Викликати депресію протягом декількох місяців може дефіцит біотину , який зазвичай зустрічається у людей, що харчуються незбалансовано. Щоб позбутися від цього розладу, потрібно приймати по 300 мкг біотину, кожен день протягом 4-5 тижнів.

При нестачі фолієвої кислоти знижується рівень серотоніну, а він відповідає за гарний настрій. Що також може бути причиною такого розладу. Фолієву кислоту можна приймати разом з вітамінами групи В. Ці вітаміни пов'язані між собою і разом діють ефективніше. Наш організм потребує пиридоксине (В6) , який відповідає за вироблення серотоніну і допоможе підтримувати стабільність в настрої.

Свій внесок у формування депресивних синдромів вносять тіамін і рибофлавін. Їх недолік викликає регулярну втому і зацикленість на депресивному стані.

Дотримуючись статистикою, у людей, які хворіють на депресію, спостерігається недолік вітаміну В12 . Саме тому лікарі рекомендує щодня вживати даний вітамін.

Депресія - це один з найбільш ранніх симптомів при дефіциті вітаміну С. Хронічні розлади, втома, втрата гарного самопочуття - все це через недостатню кількість вітаміну С. Прийом цього вітаміну допоможе позбутися від цих симптомів у будь-якому віці.

Вітамін А , відомий як вітамін зростання, також має антиоксидантні властивості. Сприяє зміцненню імунної системи і збереженню здоров'я очей, слизових оболонок, передміхурової залози, матки, легень, захищає від респіраторних захворювань. Допомагає долати емоційну нестабільність і хронічну втому.

Вітамін D3 зміцнює нервову і кісткову системи, впливає на стан серцевого м'яза, підвищує імунітет, сприяє підтримці нормального емоційного стану. Крім того, він відповідальний за правильний обмін речовин, спокійний і тривалий сон, емоційну стійкість і зниження сприйнятливості негативних ситуацій.

 

Перераховані вище вітаміни найкраще впливають в комплексі. На сайті Biotus - резиденція вітамінів ви зможете знайти вітамінні комплекси , які допоможуть позбутися від депресії і поліпшити не тільки ваше самопочуття, але і здоров'я.

 

Відмова від відповідальності

Цей блог не призначений для забезпечення діагностики, лікування або медичних рад. Інформація на цьому блозі надана тільки в інформаційних цілях. Будь ласка, проконсультуйтеся з лікарем про будь-яких медичних і пов'язаних зі здоров'ям діагнозах і методах лікування. Інформація на цьому блозі не повинна розглядатися в якості заміни консультації з лікарем. Заяви, зроблені про конкретні товари в статтях цього блогу не підтверджені для лікування, діагностики або запобігання хворобам.

Вам сподобався цей пост?
0
0
Коментарі до статті
Відгуків немає
Додайте ваш відгук

Відгук буде показаний після модерації.