Facebook Pixel

Глютамин - №1 для спортсменів!

Глютамин - №1 для спортсменів!

Глютамин - це одна зі складових білка. Дана речовина виробляється організмом людини і впливає на пам'ять, можливість зосередитися і утримувати увагу, а також захищає печінку від токсинів.

Ця речовина номер один для професійних спортсменів, тому що його рівень в організмі впливає на м'язову тканину, вироблення гормону росту і багато інших дуже важливі процеси в нелегкий період інтенсивних тренувань.

При інтенсивних тренуваннях втрати глютамина в крові становлять 18% (за рахунок активного м'язового росту), при цьому потреба зростає в 4,5 рази. Цифри говорять самі за себе, при серйозних фізичних навантаженнях додатковий прийом глютамина в вигляді препаратів просто необхідний.

Якщо говорити про поповненнях запасів глютамина з їжі, то варто збільшити споживання риби, яловичини, молока, яєць, шпинату, петрушки, капусти. Одне «але» - ваш спортивний раціон і поточна дієта повинні дозволяти отримувати дані продуктів в досить великій кількості, адже добова необхідна норма споживання глютамина - 5-7 грам.

Відмова від відповідальності

Цей блог не призначений для забезпечення діагностики, лікування або медичних рад. Інформація на цьому блозі надана тільки в інформаційних цілях. Будь ласка, проконсультуйтеся з лікарем про будь-яких медичних і пов'язаних зі здоров'ям діагнозах і методах лікування. Інформація на цьому блозі не повинна розглядатися в якості заміни консультації з лікарем. Заяви, зроблені про конкретні товари в статтях цього блогу не підтверджені для лікування, діагностики або запобігання хворобам.

Вам сподобався цей пост?
0
0
Коментарі до статті
Відгуків немає
Додайте ваш відгук

Відгук буде показаний після модерації.