Facebook Pixel

Яка дозування магнію необхідна для нашого організму?

Яка дозування магнію необхідна для нашого організму?

Магній необхідний для підтримки імунітету

Дефіцит магнію в організмі, досить поширене явище в сучасному світі. В основному це стосується тих людей, хто старанно дотримується дієти і не звертає увагу на те, що в його раціоні багато оброблених і рафінованих продуктів. Тому людям, які дотримуються дієти, обов'язково потрібно включати в свій раціон харчування лиственную зелень, овочі, бобові, горіхи, висівки, льон та інші, які забезпечують магнієм і іншими поживними речовинами.

У таблиці нижче, вказана рекомендована добова доза магнію для дорослих дітей і немовлят.

 

вік чоловіки жінки
Немовлята до 6 місяців 30 мг 30 мг
7-12 місяців 75 мг 75 мг
1-3 роки 80 мг 80 мг
4-8 років 130 мг 130 мг
9-13 років 240 мг 240 мг
14-18 років 410 мг 360 мг
19-30 років 400 мг 310 мг
31-50 років 420 мг 320 мг
51 років і більше 420 мг 320 мг

 

Вагітним жінкам після 18 років, порція повинна бути збільшена до 350-360 мг в день.

Наявність деяких хвороб свідчить про дефіцит магнію: підвищений артеріальний тиск, діабет 2 типу та алкоголізм. Додатковий прийом добавок з магнієм, які ви можете купити на сайті Біотус, підвищує рівень магнію і актуальний для тих осіб, чий організм не отримує його самостійно, або не може отримати його через вживання оброблених продуктів.

Види магнієвих добавок

В даний час існує багато доступних форм магнію.

Найголовніше, що потрібно враховувати перш ніж приймати магнієві добавки - це ступінь поглинання і засвоєння організмом.

глюконат магнію

Глюконат магнію отримують з магнієвої солі глюконової кислоти. Після проведених дослідів, було доведено, що глюконат швидше абсорбується нашим організмом, ніж інші види магнію.

оксид магнію

Оксид магнію містить найбільшу кількість елементарного або фактичного магнію на вагу. Проте, оксид погано всмоктується і здатний знизити кислотність шлунка. Дослідження показали, що цей магній практично не розчиняється у воді, що знижує його ступінь поглинання.

цитрат магнію

Цитрат магнію - це органічна сіль лимонної кислоти. Було показано, що цитрат, має високу розчинність в воді, добре змішується з рідиною і легко засвоюється організмом. Магній цієї групи має проносний ефект, якщо приймати його між прийомами їжі.

Він випускається у формі таблеток і широко використовується як проносний перед операцією або колоноскопією.

хлорид магнію

Як і глюконат магнію і цитрат, хлорид магнію добре засвоюється організмом. Дослідження тривають, щоб повністю зрозуміти, наскільки він ефективний після нанесення на шкіру у вигляді масла.

гідроксид магнію

Гідроксид магнію, також відомий як магнієве молоко. Він зазвичай використовується як проносний засіб для лікування запорів і печії.

магній аспартат

Аспартат магнію - це ще одна форма магнію, яка добре засвоюється організмом людини.

гліцинат магнію

Гліцинат магнію має відносно гарну ступінь абсорбції і володіє меншим проносний ефект. Він подібний до цитрату, однією з найпопулярніших форм магнію, але всмоктується в іншій частині кишечника.

На сьогоднішній день існує багато видів добавок магнію, але важливо враховувати швидкість засвоєння і біодоступність, перш ніж купити один з продуктів.

Дозування при запорах

Проблема гострих або хронічних закрепів - це питання яке хвилює багатьох і вимагає обов'язкового рішення.

Цитрат магнію і гідроксид магнію є поширеними сполуками магнію, які використовуються для стимулювання акту дефекації. Гідроксид магнію, втягуючи воду в кишечник, допомагає пом'якшити стілець і полегшити його проходження.

Зазвичай рекомендується починати з двох столових ложок (30 мл) магнієвого молока, збільшуючи дозування до чотирьох столових ложок (60 мл) або в міру необхідності. Однак, перевищення порції більше чотирьох столових ложок (60 мл) в день, може викликати діарею або дисбаланс електролітів.

Через свого проносного ефекту гідроксид магнію зазвичай використовує для лікування гострих запорів (але для хронічних цей магій не підходить).

Цитрат магнію є ще однією добавкою магнію, що використовується для лікування закрепів. Він краще засвоюється і володіє більш м'який послаблюючу дію, ніж гідроксид. Стандартна доза цитрату магнію становить 240 мл в день, яку можна змішати з водою і приймати всередину. Для кращого ефекту і засвоєння стежте за стандартним рекомендаціям дозування на етикетці.

Дозування для сну

Підтримки рівня магнію дуже важливо для гарного сну. Магній сприяє розслабленню нервової системи, за рахунок розслаблення судин, в тому числі і головного мозку.

Вчені з'ясували, що люди похилого віку отримують оксид магнію в межах 414 мг два рази на день, мали кращу якість сну в порівнянні з тими хто його не приймав. Тому прийом 500 мг магнію в день розслабляє судини і покращує сон.

Дозування для регуляції рівня цукру в крові

Найчастіше люди з діабетом, мають низький рівень магнію. Оскільки підвищений рівень інсуліну і цукру в крові, збільшує втрату магнію через сечу.

Дослідження показали, що мінерал, допомагає в регулюванні рівня цукру в крові і управляє дією інсуліну при правильному його надходженні.

Інсулін - це гормон, який запускається в кровотік клітинами підшлункової залози, він допомагає контролювати рівень цукру в крові, сигналізуючи клітинам про споживання глюкози з крові.

Фахівці також відзначили, що щоденне додавання 2500 мг магнію, в розчині хлориду магнію, покращує чутливість до інсуліну і нормалізує рівень цукру в крові у людей з діабетом 2 типу. Крім цього він позитивно діє на кісткову тканину і утримує артеріальний тиск в межах норми. Але дослідження в цій області продовжуються.

Дозування для зменшення м'язових спазмів

Гострі м'язові спазми і судоми можуть бути симптомами деяких захворювань. Особливо прикро, коли вони можуть виникнути вночі і порушувати сон. Але оскільки прийом магнію може полегшити цей стан, то його прийом рекомендований як під час їжі, так і між прийомами їжі. Користь від цього можна відчути вже через шість тижнів, приймаючи щодня по 300 мг. Найчастіше магнієві добавки продаються для попередження і поліпшення м'язової функції, і зняття спазм.

Дозування при депресії

Дефіцит магнію призводить до розвитку депресії. Тому магнієві добавки можуть поліпшити стан багатьом людям.

Дослідження доводить, що 248 мг хлориду магнію поліпшували стан пацієнтам з легким та помірним ступенем депресії. Більш того, при прийомі 450 мг, магній вже здатний працювати як антидепресант, який нормалізує деякі механізми в мозку.

Дозування, що підвищує ефективність вправ

Магній важливий для спортсменів, особливо під час інтенсивних навантажень. Мінерал бере активну участь у виробництві енергії. Його недолік в організмі спортсмена, досить поширене явище, але при дозі 126-250 мг магнію в день, відновлюється м'язовий тонус, знімаються спазми і судоми, нормалізується артеріальний тиск і робота серцевого м'яза. Для поліпшення спортивних показників, додавання магнію в таких дозах може бути недостатньою і може бути збільшена до 350 мг магнію в день.

Дозування для поліпшення симптомів ПМС

Передменструальний синдром (ПМС) - це ціла група симптомів, що включає затримку води, нервозність, збудження і головні болі, які багато жінок відчувають за один-два тижні до настання менструації. Магнієві добавки, як було показано раніше, покращує стан при симптомах ПМС. Прийомі 200 мг оксиду магнію щодня, знімає набряклість пов'язану з ПМС і поліпшить самопочуття. Для зняття нервозності і підняття настрою можна вживати до 360 мг щодня.

Дозування при мігрені

Люди, які страждають від мігрені, можуть мати дефіцит магнію через декількох факторів, включаючи: генетичну нездатність ефективно засвоювати магній або підвищену екскрецію магнію через стрес.

Додаючи в свій раціон харчування кожен день 600 мг цитрату магнію можна зняти симптоми мігрені і запаморочення. Було доведено, що магній, може зменшити інтенсивність і тривалість мігрені.

Можливі побічні ефекти, проблеми та попередження

Рекомендоване дозування при щоденному прийомі магнію зазвичай повинна не перевищувати 350 мг. Проте, бувають свідчення при яких можна збільшити дозу до 2500 мг, тільки під наглядом лікаря. Прийом деяких добавок магнію в великих дозах може викликати діарею, що супроводжується нудотою і спазмами в животі. Добавки магнію можуть також взаємодіяти з деякими лікарськими засобами, включаючи антибіотики і діуретики.

 

Відмова від відповідальності

Цей блог не призначений для забезпечення діагностики, лікування або медичних рад. Інформація на цьому блозі надана тільки в інформаційних цілях. Будь ласка, проконсультуйтеся з лікарем про будь-яких медичних і пов'язаних зі здоров'ям діагнозах і методах лікування. Інформація на цьому блозі не повинна розглядатися в якості заміни консультації з лікарем. Заяви, зроблені про конкретні товари в статтях цього блогу не підтверджені для лікування, діагностики або запобігання хворобам.

Вам сподобався цей пост?
0
0
Коментарі до статті
Відгуків немає
Додайте ваш відгук

Відгук буде показаний після модерації.