Facebook Pixel

Кальцій для будь-якого віку

Кальцій для будь-якого віку

Кальцій не виробляється людським організмом, хоча потреба в ньому - щоденна. Продукти харчування - це основний постачальник кальцію і його обов'язкового супутника - вітаміну Д (ну і сонечко звичайно). Потреба в кальції підвищується в період вагітності і в літньому віці. Для людей старше 65 років необхідна норма кальцію в день - 1200 мг (замість 1000 мг - для будь-якого дорослого).

Чому так важливо забезпечувати організм кальцій в потрібній кількості кожен день? Тому що як тільки утворюється дефіцит, організм починає «добувати» кальцій з внутрішніх резервів, а це - кістки і зуби. Ось так і виникають постійні переломи, кришаться зуби і інші не менш страшні ситуації. До речі, потрібно бути особливо обережним у тривалі періоди відсутності сонця, а значить - гарантованої нестачі вітаміну Д. Скажімо, після зими з туманами і малою кількістю сонячних днів, настає весна повна травм і переломів, особливо серед дітей та літніх людей.

Доповніть правильний раціон вітамінним комплексом з кальцієм і вітаміном Д . Будьте бадьорі, здорові і активні, приймаючи необхідну кількість вітамінів і мікроелементів кожен день.

Відмова від відповідальності

Цей блог не призначений для забезпечення діагностики, лікування або медичних рад. Інформація на цьому блозі надана тільки в інформаційних цілях. Будь ласка, проконсультуйтеся з лікарем про будь-яких медичних і пов'язаних зі здоров'ям діагнозах і методах лікування. Інформація на цьому блозі не повинна розглядатися в якості заміни консультації з лікарем. Заяви, зроблені про конкретні товари в статтях цього блогу не підтверджені для лікування, діагностики або запобігання хворобам.

Вам сподобався цей пост?
0
0
Коментарі до статті
Відгуків немає
Додайте ваш відгук

Відгук буде показаний після модерації.