Facebook Pixel

Коензим Q10 - від старіння і хвороб серця

Коензим Q10 - від старіння і хвороб серця

Беручи препарати коензиму Q10 можна уповільнити процеси старіння і навіть продовжити життя. Вироблення цієї речовини в людському організмі починає зменшуватися вже після 20 років, що суттєво послаблює нас вже в середньому віці. Хочете виглядати молодо і бути активними і бадьорими? Почніть приймати препарати коензиму Q10.

Основна функція коензиму Q10 - забезпечення енергією всіх клітин тіла. Ще одна важлива здатність даного елемента - антиоксидантну дію.

Зниження рівня коензиму Q10 збільшує ймовірність онкозахворювань. Також дана речовина бере участь в процесі вироблення мелатоніну, який регулює життєві ритми і захищає від так званих вікових хвороб.

Також препарат застосовується для лікування і серцевої недостатності, гіпертонії, профілактики інфарктів.

Інтернет-магазин Biotus пропонує великий вибір коензиму Q10 за найкращими цінами з доставкою.

Відмова від відповідальності

Цей блог не призначений для забезпечення діагностики, лікування або медичних рад. Інформація на цьому блозі надана тільки в інформаційних цілях. Будь ласка, проконсультуйтеся з лікарем про будь-яких медичних і пов'язаних зі здоров'ям діагнозах і методах лікування. Інформація на цьому блозі не повинна розглядатися в якості заміни консультації з лікарем. Заяви, зроблені про конкретні товари в статтях цього блогу не підтверджені для лікування, діагностики або запобігання хворобам.

Вам сподобався цей пост?
0
0
Коментарі до статті
Відгуків немає
Додайте ваш відгук

Відгук буде показаний після модерації.