Facebook Pixel

Кофеїн під час вагітності: як це безпечно?

Кофеїн під час вагітності: як це безпечно?

Це безпечно?

Для багатьох людей кофеїн сприятливо впливає на рівень енергії, фокус і ефективний навіть при мігрені. Крім того, деякі напої з кофеїном корисні для здоров'я.

Потенційні вигоди

У зеленому чаї багато антиоксидантів, але інші чаї та кава також містять значну кількість.

Американський коледж акушерів-гінекологів (ACOG) стверджує, що помірна кількість кофеїну - менше 200 мг на день - не пов'язана з підвищеним ризиком викидня або передчасних пологів.

Тим не менш, необхідні додаткові дослідження. Ризик не виношування дитини, низька маса тіла при народженні та інші несприятливі ефекти через споживання кофеїну під час вагітності залишається значною мірою неясними.

Інші негативні побічні ефекти кофеїну: високий кров'яний тиск, прискорене серцебиття, підвищена тривожність, запаморочення, неспокій, біль у животі та діарею.

 Резюме:

Кофеїн може підвищити рівень енергії, поліпшити фокусування і зняти головний біль. Тим не менш, він може становити ризик під час вагітності: ризик викидня і низька вага при народженні, при вживанні у великих кількостях. /span>

Рекомендації під час вагітності

ACOG рекомендує обмежити споживання кофеїну до 200 мг або менше, якщо ви вагітні або намагаєтеся завагітніти.

Вони також містять різні трави, такі як женьшень, які небезпечні для вагітних жінок. Інші трави, що використовуються в енергетичних напоях, недостатньо вивчені на предмет їх безпеки під час вагітності.Крім того, ви повинні уникати деяких трав'яних чаїв під час вагітності, у тому числі з кореня цикорію, кореня солодки або пажитника.

Наступні трав'яні чаї були визнані безпечними під час вагітності: корінь імбиру, лист м'яти перцевої, лист червоної малини (обмежити споживання до 1 чашки на день протягом першого триместру), лимонний бальзам.

Як і у випадку з рослинними лікарськими засобами, рекомендується проконсультуватися з лікарем, перш ніж пити трав'яні чаї під час вагітності.

Ось список вмісту кофеїну в деяких поширених напоях:

 • Еспресо: 30-50 мг на 1 унцію (30 мл)
 • Енергетичні напої:50-160 мг на 8 унцій (240 мл)
 • Заварений чай: 20-120 мг на 8 унцій (240 мл)
 • Какао-напій: 3–32 мг на порцію на 8 унцій (240 мл)
 • Зверніть увагу, що кофеїн також міститься в деяких продуктах. Наприклад, шоколад може містити 1 35 мг кофеїну на 28 грам. Як правило, темний шоколад має більш високу його концентрацію. span>

  Обов'язково проконсультуйтеся з лікарем, якщо ви турбуєтеся про вміст кофеїну у вашому раціоні.

  Кількість кофеїну в каві, чаях, безалкогольних напоях, енергетичних напоях та інших напоях варіюється. Такі продукти, як шоколад, деякі ліки та різні добавки, часто містять кофеїн.

  >

  Резюме:

  Під час вагітності обмежте споживання кофеїну до 200 мг на день і повністю уникайте енергетичних напоїв. Деякі трав'яні чаї можуть бути безпечними для пиття, але завжди краще спочатку проконсультуватися з лікарем.Автор Макайлой Мейкснер 20 листопада 2018 р..

   на Pinterest

Відмова від відповідальності

Цей блог не призначений для забезпечення діагностики, лікування або медичних рад. Інформація на цьому блозі надана тільки в інформаційних цілях. Будь ласка, проконсультуйтеся з лікарем про будь-яких медичних і пов'язаних зі здоров'ям діагнозах і методах лікування. Інформація на цьому блозі не повинна розглядатися в якості заміни консультації з лікарем. Заяви, зроблені про конкретні товари в статтях цього блогу не підтверджені для лікування, діагностики або запобігання хворобам.

Вам сподобався цей пост?
0
0
Коментарі до статті
Відгуків немає
Додайте ваш відгук

Відгук буде показаний після модерації.