Facebook Pixel

Колострум на сторожі вашого імунітету

Колострум на сторожі вашого імунітету

Влітку ми не тільки відпочиваємо, гріємося на сонечку і їмо багато свіжих овочів і фруктів, ми набираємося сил і постачаємо організм вітамінами перед восени і взимку, які будуть перевіряти наш імунітет на стійкість. Але коротка поїздка на море (особливо з різкою зміною клімату) або короткочасні, «раптові» вітамінні атаки на організм можуть зіграти з нашим організмом злий жарт - послабити імунітет у вигляді найрізноманітніших хвороб, які трапляються з нами на відпочинку. Здатність організму відбивати атаки вірусів і бактерії може бути підірвана і тут в справу повинні вступити спеціальні препарати.

Колострум (молозиво) - це речовина, яка виробляється молочною залозою в першу добу лактації. Зміст інтерферону і імуноглобуліну дозволяють сказати, що колострум виступає іммунорегуляторов і дозволяє підвищити стійкість організму до інфекцій, а також прискорює регенерацію клітин.

Купити препарати містять колострум можна в інтернет-магазині Biotus з доставкою по всій Україні.

Відмова від відповідальності

Цей блог не призначений для забезпечення діагностики, лікування або медичних рад. Інформація на цьому блозі надана тільки в інформаційних цілях. Будь ласка, проконсультуйтеся з лікарем про будь-яких медичних і пов'язаних зі здоров'ям діагнозах і методах лікування. Інформація на цьому блозі не повинна розглядатися в якості заміни консультації з лікарем. Заяви, зроблені про конкретні товари в статтях цього блогу не підтверджені для лікування, діагностики або запобігання хворобам.

Вам сподобався цей пост?
0
0
Коментарі до статті
Відгуків немає
Додайте ваш відгук

Відгук буде показаний після модерації.