Facebook Pixel

Компанія Солгар - відчуєте енергію життя!

Компанія Солгар - відчуєте енергію життя!

(Компанія заснована в 1947 році)

Вітаміни виробництва компанії Солгар - це саме те, що вам потрібно, якщо ви хочете отримати дійсно якісний продукт. Солгар - це золотий стандарт якості в світі біологічно активних добавок. Багатий асортимент (болле 450 найменувань) дозволить вибрати потрібний саме вам продукт і будьте впевнені - ви залишитеся задоволені результатом.

Компанія Солгар не тільки постійно розширює і оновлює асортимент продукції, а й проводить дослідження щодо поліпшення вже існуючих формул. Фахівці компанії проводять наукові дослідження і розробки на постійній основі.

Головна мета компанії - надати споживачеві продукт найвищої якості, саме тому в виробничому циклі задіяно тільки ультрасучасне обладнання. Невід'ємною частиною виробництва також є багаторівнева система контролю якості - від сировинного матеріалу до кінцевого продукту.

Вода - основа виробництва біологічно активних добавок. Заводи компанії Solgar оснащені найкращими водоочисними установками, що працюють за методом зворотного осмосу.

Система очищення повітря на виробництві видаляє 99,9% переносите по повітрю частинок. Якість повітря і води постійно перевіряється спеціальною лабораторією компанії.

Продукцію компанії Solgar завоювала визнання в 60 країнах світу.

Відмова від відповідальності

Цей блог не призначений для забезпечення діагностики, лікування або медичних рад. Інформація на цьому блозі надана тільки в інформаційних цілях. Будь ласка, проконсультуйтеся з лікарем про будь-яких медичних і пов'язаних зі здоров'ям діагнозах і методах лікування. Інформація на цьому блозі не повинна розглядатися в якості заміни консультації з лікарем. Заяви, зроблені про конкретні товари в статтях цього блогу не підтверджені для лікування, діагностики або запобігання хворобам.

Вам сподобався цей пост?
0
0
Коментарі до статті
Відгуків немає
Додайте ваш відгук

Відгук буде показаний після модерації.