Facebook Pixel

Вітаміни для очей з лютеином

Вітаміни для очей з лютеином

Лютеїн - кисневмісний каротиноид (пігмент жовтого кольору), який також називають «вітаміном для очей» . Він використовується для профілактики різних хвороб очей, включаючи вікову макулярную дегенерацію, катаракту, пігментну дистрофію сітківки.

Основна функція лютеїну - світловий фільтр, тобто захист тканин очного яблука від руйнівного впливу сонячного світла, зокрема ультрафіолетового випромінювання.

Лютеїн і утворюється з нього в тканинах ока зеаксантин є головним пігментом жовтої плями, розташованого в центрі сітчастої оболонки очей. Саме ця область відповідає за ясне і якісне зір. Лютеїн і зеаксантин, поряд з вітамінами С, Е і бета каротином, є потужними антиоксидантами, що захищають організм людини від шкідливої дії вільних радикалів.

В ході останніх досліджень був відкритий третій каротиноид, що міститься в жовтій плямі очної оболонки, який отримав назву мезо-зеаксантин. Цей пігмент не міститься в продуктах харчування, а утворюється в сітчастій оболонці ока з отриманого лютеїну.

Денна доза лютеїну составлят 5 мг. Навіть при максимально збалансованому харчуванні отримати таку кількість лютеїну з їжею неможливо, тому рекомендується приймати лютеїн додатково.

Дослідження показують, що регулярне вживання лютеїну протягом 24 місяців призводить до істотного поліпшення зору (30%).

Найкраще лютеїн засвоюється з жирною їжею.

Відмова від відповідальності

Цей блог не призначений для забезпечення діагностики, лікування або медичних рад. Інформація на цьому блозі надана тільки в інформаційних цілях. Будь ласка, проконсультуйтеся з лікарем про будь-яких медичних і пов'язаних зі здоров'ям діагнозах і методах лікування. Інформація на цьому блозі не повинна розглядатися в якості заміни консультації з лікарем. Заяви, зроблені про конкретні товари в статтях цього блогу не підтверджені для лікування, діагностики або запобігання хворобам.

Вам сподобався цей пост?
0
0
Коментарі до статті
Відгуків немає
Додайте ваш відгук

Відгук буде показаний після модерації.