Facebook Pixel

Топ - 5 ефірних олій

Топ - 5 ефірних олій

Всі чули про лікувальну терапію з використанням ефірних олій - ароматерапії. Завдяки широкому спектру лікувальних пахучих олій, які існують у природі, кожен впливає на організм. Їх одержують із квітів, стебел, плодів при відповідній обробці. Хороша ефірна олія повинна мати натуральний склад.

Якщо ви маєте проблеми з нервовою системою, то рекомендують використовувати олії лаванди, базиліка та фенхелю. Якщо ж ви часто відчуваєте стрес і страждаєте від депресій - підійдуть жасминова та цитрусові олії. Знижений імунітет і часто хворієте? Тоді використовуйте ефірні олії коріандру, троянди, шавлія та лаванди. Часто хворієте на бронхіт? Застосовуйте олії кардамону, анісу, шавлії та сосни. Чи приймаєте жовчогінні препарати, які не дають бажаного ефекту? Спробуйте застосувати арома масла петрушки, ромашки, полину та розмарину.

 


1. Лаванда- одне з найпопулярніших легких ефірних олій, яке не дратує шкіру і відмінно знімає стрес і усуває депресію. Допомагає при нервових розладах, безсонні, агресії. Також знімає біль та врівноважує нервову систему.  
2. Чайне дерево - є противірусним засобом та стійким до інфекцій та бактерій, зміцнює імунітет. Ефірне масло чайного дерева часто використовують при дезинфекції у квартирах.
3. Мірра - цілюще диво масло, яке прискорює процес одужання та швидкого відновлення після хвороб та травм. Мірра є протигрибковим засобом та допомагає при запальних процесах в організмі.
4. Ромашка - ароматичний засіб, бореться з безсонням, нормалізує сон, роблячи його спокійним та довгим. Пригнічує відчуття тривоги, дратівливості та перезбудження. Допомагає при головному та зубному болях, артриті, мігренях, спазмах. До речі, ромашка сприяє прискоренню метаболізму. Ефірна олія ромашки загоює рани та прибирає шкірні висипання. Використовують також при укусах комах та опіках.

5. Евкаліпт - найефективніша ефірна олія при респіраторних захворюваннях. Вгамовує біль у м'язах після фізичних навантажень і допомагає при відновленні організму. Покращує роботу мозку, та функцію пам'яті. Розслаблює, знімає сонливість та загальмованість. Також олія евкаліпта знижує температуру тіла та пригнічує запальні процеси в організмі. Сприяє усуненню лупи та випаданню волосся.

Не рекомендується використовувати ефірні олії, які мають різкий насичений запах, чутливих до запахів людей. Сильний аромат може пошкодити дихальні шляхи та навіть внутрішні органи. Варто відмовити від арома олій та вагітним. Так як у цей прекрасний період у жінки можуть змінюватися смакові рецептори і звичні запахи можуть стати ненависними і непереносними.



На сьогоднішній день ефірні олії використовуються в різних сферах, в медицині, косметології, парфумерії. З їхньою допомогою можна налагодити нервову систему, усунути захворювання, підняти настрій, розслабитися та зняти стрес.


Наприклад у косметології ефірні олії використовують для зміцнення, відновлення волосся , для усунення лупи, для прискорення росту волосся, проти випадання і при кінчиках, що січуться. Для цього маски і шампуні додають кілька крапель ефірних масел і наносять на шкірний покрив голови. Якщо ви відчуваєте печіння, то цю суміш варто негайно змити.
До речі такі лікувальні шампуні можна робити і в домашніх умовах, але заздалегідь проконсультуйтеся з фахівцем, тому що кожне ефірне масло впливає по різному. Рекомендують зробити також домашній шампунь для досягнення повного ефекту, оскільки у складах магазинних шампунів є різні штучні та шкідливі речовини.

-Якщо у вас сухе волосся, то підійдуть масла іланг-іланг, розмарину, лаванди, герані;

- Для жирного волосся допоможуть арома олії шавлії, лимона і чайного дерева;

- Для зміцнення і проти випадання волосся використовуйте олії бей, сандала,>іланг-іланг, мандарина та ромашки;

- Для того, щоб прискорити ріст волосся візьміть ефірні олії чебрецю, розмарину та шавлії

- Проти лупи використовуйте в шампунь олії чайного дерева, кипарису, ялівцю, евкаліпта, кедра і троянди;

- Якщо ви спостерігаєте січені кінчики волосся, то вам підійдуть масла рожевого дерева, іланг-іланг і мандарину.

 

Варто нагадати, що вибір мастил для подальшого використання індивідуальний для кожного, тому зверніться до фахівця, який допоможе вам зробити правильний вибір для досягнення позитивного результату.

Стаття написана штатним письменником Biotus.> 

Відмова від відповідальності

Цей блог не призначений для забезпечення діагностики, лікування або медичних рад. Інформація на цьому блозі надана тільки в інформаційних цілях. Будь ласка, проконсультуйтеся з лікарем про будь-яких медичних і пов'язаних зі здоров'ям діагнозах і методах лікування. Інформація на цьому блозі не повинна розглядатися в якості заміни консультації з лікарем. Заяви, зроблені про конкретні товари в статтях цього блогу не підтверджені для лікування, діагностики або запобігання хворобам.

Вам сподобався цей пост?
0
0
Коментарі до статті
Відгуків немає
Додайте ваш відгук

Відгук буде показаний після модерації.