Facebook Pixel

Ми раді повідомити, що відкрито ще один Пункт видачі вітамінів BIOTUS, тепер в м. Одеса

Ми раді повідомити, що відкрито ще один Пункт видачі вітамінів BIOTUS, тепер в м. Одеса

Вже у жовтні одесити і гості міста матимуть змогу самостійно забирати свої замовлення, зроблені в інтернет-магазині і не переплачувати за послуги доставки.

 

Пункт видачі знаходиться за адресою:

ТЦ “Кристалл”, 1 поверх

вул. Середньофонтанська, 19г

м. Одеса

Графік роботи: пон-сб 9.00-20.00, нд 10.00-19.00

 

На честь відкриття нової точки BIOTUS дарує першим 100 клієнтам, які прийдуть забирати своє замовлення в Одесі, невеликий презент - упаковку захисних  медичних масок (10 шт). 

Нагадуємо, що сьогодні є можливість замовити вітаміни для підтримки і захисту організму від захворювання COVID - вітамін С, вітамін Д3, цинк, різні мультивітамінні комплекси. Також в наявності - медичні маски, санітайзери, експрес-тести на коронавірус.

Замовляйте вітаміни в інтернет-магазині, тисніть на кнопку “Самовивіз Одеса”. І замовлення вже їде до Вас!

Наші клієнти знають, що в пріоритеті BIOTUS - якісний підбір і швидка доставка вітамінів. Очікуйте нові точки видачі у містах України!

Отказ от ответственности

Этот блог не предназначен для обеспечения диагностики, лечения или медицинских советов. Информация на этом блоге предоставлена только в информационных целях. Пожалуйста, проконсультируйтесь с врачом о любых медицинских и связанных со здоровьем диагнозах и методах лечения. Информация на этом блоге не должна рассматриваться в качестве замены консультации с врачом. Заявления, сделанные о конкретных товарах в статьях этого блога не подтверждены для лечения, диагностики или предотвращения болезней.

Вам понравился этот пост?
0
0
Комментарии к статье
Нет отзывов
Добавьте ваш отзыв

Отзыв будет показан после модерации.