Facebook Pixel

Новий пункт видачі замовлень в Києві!

Новий пункт видачі замовлень в Києві!

17 листопада в м Київ відкрився новий пункт видачі товарів і тепер ви можете самостійно забирати свої замовлення, зроблені на сайті, «ближче до дому», не переплачуючи за послуги доставки.

Новий пункт видачі замовлень знаходиться за адресою: метро Почайна, пр-т С. Бандери (раніше Московський), 15а (маг. Ашан) Графік роботи: пн-сб 9.00-20.00, нд 10.00-19.00

Нагадуємо, що сьогодні є можливість замовити вітаміни для підтримки і захисту організму від захворювання COVID - вітамін Д3, вітамін С, хелатний цинк ТМ Biotus, а також продукцію світових брендів, таких як Thorne Research, Nature`s Way, Carlson Labs, Now Foods.

В асортименті інтернет магазину також є медичні маски, антисептики, експрес-тести на коронавірус.

Замовляйте вітаміни в інтернет-магазині biotus.ua.

Пріоритет BIOTUS - якісний підбір і швидка доставка вітамінів. Чекайте нові точки видачі в містах України!

Отказ от ответственности

Этот блог не предназначен для обеспечения диагностики, лечения или медицинских советов. Информация на этом блоге предоставлена только в информационных целях. Пожалуйста, проконсультируйтесь с врачом о любых медицинских и связанных со здоровьем диагнозах и методах лечения. Информация на этом блоге не должна рассматриваться в качестве замены консультации с врачом. Заявления, сделанные о конкретных товарах в статьях этого блога не подтверждены для лечения, диагностики или предотвращения болезней.

Вам понравился этот пост?
0
0
Комментарии к статье
Нет отзывов
Добавьте ваш отзыв

Отзыв будет показан после модерации.