Facebook Pixel

Новий пункт видачі замовлень в Києві!

Новый пункт выдачи заказов в Киеве!

17 листопада в м Київ відкрився новий пункт видачі товарів і тепер ви можете самостійно забирати свої замовлення, зроблені на сайті, «ближче до дому», не переплачуючи за послуги доставки.

Новий пункт видачі замовлень знаходиться за адресою: метро Почайна, пр-т С. Бандери (раніше Московський), 15а (маг. Ашан) Графік роботи: пн-сб 9.00-20.00, нд 10.00-19.00

Нагадуємо, що сьогодні є можливість замовити вітаміни для підтримки і захисту організму від захворювання COVID - вітамін Д3, вітамін С, хелатний цинк ТМ Biotus, а також продукцію світових брендів, таких як Thorne Research, Nature`s Way, Carlson Labs, Now Foods.

В асортименті інтернет магазину також є медичні маски, антисептики, експрес-тести на коронавірус.

Замовляйте вітаміни в інтернет-магазині biotus.ua.

Пріоритет BIOTUS - якісний підбір і швидка доставка вітамінів. Чекайте нові точки видачі в містах України!

Відмова від відповідальності

Цей блог не призначений для забезпечення діагностики, лікування або медичних рад. Інформація на цьому блозі надана тільки в інформаційних цілях. Будь ласка, проконсультуйтеся з лікарем про будь-яких медичних і пов'язаних зі здоров'ям діагнозах і методах лікування. Інформація на цьому блозі не повинна розглядатися в якості заміни консультації з лікарем. Заяви, зроблені про конкретні товари в статтях цього блогу не підтверджені для лікування, діагностики або запобігання хворобам.

Вам сподобався цей пост?
0
0
Коментарі до статті
Відгуків немає
Додайте ваш відгук

Відгук буде показаний після модерації.