Facebook Pixel

Овочі та фрукти, які потрібно їсти взимку

Овочі та фрукти, які потрібно їсти взимку

Зима - це період, в якому мало доступних вітчизняних фруктів і овочів. Немає нічого більш далекого від істини. Звичайно, ми не знайдемо всіх, які захочемо. А якщо нам і вдасться їх знайти, то ми не можемо бути впевнені, чи є вони здоровими і без хімії. Варто керуватися здоровим глуздом і брати те, що взимку є.
Які овочі взимку можна їсти?
Перш за все, коренеплоди, такі як морква, буряк, селера.
Цибулинні овочі: цибуля, часник.
Овочі, бобові: квасоля, нут, горох, сочевиця.
Овочі сімейства хрестоцвітних: капуста білокачанна і капуста червона, капуста брюссельська.
Помідори, салат або огірки, та ми знайдемо, але у нас вони будуть з теплих країн. Їх смак і аромат, скоріше, не нагадує смак і запах натурального українського помідора або огірка.
Що варто з'їсти замість імпортних овочів?
Квашена капуста і огірки роблять благотворний вплив на бактеріальну флору в кишечнику, є природним пробіотиками, мають багато вітамінів і мінеральних солей. Зміцнюють імунну систему. Краще використовувати для квашення власні продукти, якщо такі у нас є.
Замість імпортних помідорів - томати, приготовлені у вигляді пюре, які ми знаходимо на полицях в магазинах. Оброблені помідори мають набагато більше лікопіну - антиоксиданту, який має протиракові властивості.

Які фрукти вживати взимку?
Яблука та груші, але не тільки.
Варто брати заморожені продукти, які не втрачають своїх поживних властивостей і смакових якостей.
Волоські горіхи і фундук.
Що стосується фруктів, які завозяться такі як банани і цитрусові, то вони пирскають сильними бактерицидними речовинами, щоб могли всі пережити довгу подорож. Тому дуже важливо їх ретельне обмивання в теплій воді, краще всього за допомогою губки. Існують також рідини для миття фруктів.
Якщо ви відчуваєте, що вам не вистачає взимку вітамінів, то рекомендуємо вам вітаміни купити .

Відмова від відповідальності

Цей блог не призначений для забезпечення діагностики, лікування або медичних рад. Інформація на цьому блозі надана тільки в інформаційних цілях. Будь ласка, проконсультуйтеся з лікарем про будь-яких медичних і пов'язаних зі здоров'ям діагнозах і методах лікування. Інформація на цьому блозі не повинна розглядатися в якості заміни консультації з лікарем. Заяви, зроблені про конкретні товари в статтях цього блогу не підтверджені для лікування, діагностики або запобігання хворобам.

Вам сподобався цей пост?
0
0
Коментарі до статті
Відгуків немає
Додайте ваш відгук

Відгук буде показаний після модерації.