Facebook Pixel

Папаин - затребуваний інгредієнт ензимних пілінгів

Папаин - затребуваний інгредієнт ензимних пілінгів

Татів добувають з папайї, це фермент, який дуже активно використовується для виготовлення косметики та ліків.

У косметології це один з популярних компонентів ензимних пілінгів, які здатні дуже ніжно очищати шкіру. Процедура очищення ензимним пілінгом ефективна як для відлущування відмерлих частинок епідермісу, так і для регенерації нових клітин. Також дана речовина діє як зволожуюча складова, відновлюючи і нормалізуючи водний баланс шкіри. Папаин сприяє виведенню зайвої рідини - лімфодренаж. Косметичні продукти, що містять папаїн, знімають запалення і прискорюють загоєння.

Використовується для лікування вугрової хвороби, а також для усунення гіперпігментації. Папаин відмінно підходить для чутливої шкіри.

Ліки, що містять папаїн , наносяться безпосередньо на шкіру при виразках, ерозіях, рубцях. Цей засіб використовується для лікування інфікованих ран, післяопераційних набряках, а також різних запаленнях.

Папаин в таблетках застосовується для лікування проблем травлення, хвороб шлунково-кишкового тракту. Часто прописується проти набряків і запалень.

Відмова від відповідальності

Цей блог не призначений для забезпечення діагностики, лікування або медичних рад. Інформація на цьому блозі надана тільки в інформаційних цілях. Будь ласка, проконсультуйтеся з лікарем про будь-яких медичних і пов'язаних зі здоров'ям діагнозах і методах лікування. Інформація на цьому блозі не повинна розглядатися в якості заміни консультації з лікарем. Заяви, зроблені про конкретні товари в статтях цього блогу не підтверджені для лікування, діагностики або запобігання хворобам.

Вам сподобався цей пост?
0
0
Коментарі до статті
Відгуків немає
Додайте ваш відгук

Відгук буде показаний після модерації.