Facebook Pixel

Пікногенол - потужний антиоксидант

Пікногенол - потужний антиоксидант

Пікногенол - це ефективний засіб для лікування судинних захворювань. Також це один з найпотужніших антиоксидантів, який нейтралізує вільні радикали (а вони є основною причиною багатьох хвороб).

Дослідження показали ефективність пікногенола при варикозному розширенні вен. Препарат допомагає венах зміцнитися, відновити пружність.

Пікногенол застосовується в боротьбі з водянкою, він зміцнює судини, зменшуючи при цьому набряки. Дана властивість препарату корисно при підвищеному кров'яному тиску і спортивних травмах.

Крім досить широкого застосування в боротьбі із захворюваннями судин, препарат також застосовується для лікування хвороб очей, артриті і кровотечах.

В інтернет-магазин Biotus ви знайдете великий вибір пікногенола від провідних світових виробників. Широкий асортимент, привабливі ціни, наявність доставки по всій Україні - все, щоб покупка у нас була вигідною і приємною.

Відмова від відповідальності

Цей блог не призначений для забезпечення діагностики, лікування або медичних рад. Інформація на цьому блозі надана тільки в інформаційних цілях. Будь ласка, проконсультуйтеся з лікарем про будь-яких медичних і пов'язаних зі здоров'ям діагнозах і методах лікування. Інформація на цьому блозі не повинна розглядатися в якості заміни консультації з лікарем. Заяви, зроблені про конкретні товари в статтях цього блогу не підтверджені для лікування, діагностики або запобігання хворобам.

Вам сподобався цей пост?
0
0
Коментарі до статті
Відгуків немає
Додайте ваш відгук

Відгук буде показаний після модерації.