Facebook Pixel

Чому важлива антивікова профілактика?

Чому важлива антивікова профілактика?

 

Чому важлива антивікова профілактика?

Молодість і здоров'я великий дар для людини, і хочеться зберегти її якомога довше. Але існує безліч негативних факторів, які впливають на наш з вами організм. Це насамперед наша екологія, неправильне харчування, щоденні стреси, втома від повсякденних труднощів, дефіцит вітамінів в організмі, а також відсутність повноцінного відпочинку. Особливо це стосується людей мегаполісів. Повсякденні турботи, робота, діти, і ми просто змушені приймати різні рішення не звертаю уваги на проблеми здоров'я, що накопичилися роками.

Як же попередити та усунути всі наслідки? Як позбутися цих проблем? Чому процес старіння настає так швидко? Ці питання все частіше виникають у нас у думках.

Які ж проблеми наближають нас до старості?

Старіння організму - це звичайно природний процес який неможливо запобігти. І не існує ніяких еліксирів молодості, які зможуть запобігти йому. А якщо до цього підключається ще нестача вітамінів і мінералів, відсутність фізичних навантажень, куріння та алкоголь, недосипання, що скупчилися роками токсини та шлаки. То процеси старіння відбуваються ще швидше. Вченими доведено, що зовнішні чинники, наприклад, стреси, негативна навколишнє оточення, низький рівень екології прискорює наближення старості, і значно швидше ніж спадковість та гени! І звичайно ж задуматися про це потрібно вже зараз, поки процеси старіння не прискорили обертів. Буквально невідкладно варто задуматися про своє майбутнє, попрощаємося з поганими звичками і надалі дотримуватися наступних рекомендацій: Регулярна фізична активність, заняття в залі, танці, біг на свіжому повітрі, загалом активний спосіб життя. Все що завгодно, щоб вам приносило задоволення, радість і комфорт. Якщо до всіх фізичних навантажень підключити і розумову діяльність, яка покращить пам'ять, то організм здатний поновити свої ресурси. У черговий раз звернути увагу на своє харчування. Для того щоб зберегти молодість, і здоров'я рекомендується прибрати зі свого повсякденного харчування цукор (ушкоджує колаген та еластин - необхідні для еластичності та здоров'я шкіри), глютен (не дає організму абсорбувати життєво важливі мінерали), вживання кави та чаю (підвищує тиск і висушує наш організм), алкоголь (сприяє швидкому старінню шкіри та появі зморшок у ранньому віці).

Основне завдання - довести до мінімуму повсякденні стреси. Про важливість збереження нервової системи ми в черговий раз повторювати не будемо, але нагадаємо, що доведено дослідженнями – чим позитивніше ми ставимося до життя, тим довше ми проживемо.

Старіння - це значить руйнація. Організм здатний відновити ресурси, але йому потрібна ваша допомога.

Помічники у збереженні молодості та підтримці організму у вікових змінах.

На сьогоднішній день ринок перенасичений різними препаратами та біоактивними добавками для омолодження та відновлення організму під час вікових змін. Перше, що видає наш вік – шкіра, а точніше перші мімічні зморшки. З кожним роком наш організм все менше і менше виробляє еластин і колаген, у зв'язку з чим погіршується еластичність та зволоженість шкіри, вона втрачає початкові якості, внаслідок чого з'являються дрібні спершу незначні зморшки. І це перше, що видає вік – шкіра втрачає пружність. Для комплексної та ефективної боротьби пропонуємо використовувати колаген та гіалуронову кислоту як харчову добавку, також додатково використовувати антивікові засоби для догляду за особою з активними компонентами.

Для здоров'я старіючого організму рекомендується приймати антивікові харчові комплексні добавки для чоловіків і жінок, здатні підтримати в'янучий організм, гормональний фон та водний баланс, зміцнити пам'ять та відновити загальний стан організму. Зміст найнеобхідніших компонентів, таких як карнітин, женьшень, астрагал, фолієва кислота , гінкго білоба, з пальметто, фосфатидилсерін піде на користь вашому організму і зміцнить імунітет.

Застосування йте отриману інформацію на практиці і не забувайте найголовніше - систематично слідувати всім рекомендаціям та попередженням. превентивної та антиейдж терапії. Цілісний інтегративний підхід, антиейдж. Закінчила Вінницький Національний медичний Університет ім. М. І. Пирогова КМАПО ім. Шупика на кафедрі гастроентерології та дієтологи, кафедрі терапії. Навчання у А.В. Примака (член Інституту Функціональної Медицини, США), клініці ендокринології доктора Калінченко (Москва), міжнародному інституті превентивної та інтегративної, антивікової медицини PreventAge (Москва). Учасник симпозіумів Асоціації Дієтологів України, Функціональної медицини «Здоров'я кістково-м'язової системи та вік». Автор програми харчування зі зниження, набору ваги, лікувальне харчування для дорослих та дітей. нутрицевтичні корекції дефіцитів, відновлювальні програми з ШКТ, серцево-судинної, нервової, ендокринної, дихальної системи, підготовки до вагітності, нутрицевтичні корекції РАС, аутизму, СДВГ у дітей.

 

Відмова від відповідальності

Цей блог не призначений для забезпечення діагностики, лікування або медичних рад. Інформація на цьому блозі надана тільки в інформаційних цілях. Будь ласка, проконсультуйтеся з лікарем про будь-яких медичних і пов'язаних зі здоров'ям діагнозах і методах лікування. Інформація на цьому блозі не повинна розглядатися в якості заміни консультації з лікарем. Заяви, зроблені про конкретні товари в статтях цього блогу не підтверджені для лікування, діагностики або запобігання хворобам.

Вам сподобався цей пост?
0
0
Коментарі до статті
Відгуків немає
Додайте ваш відгук

Відгук буде показаний після модерації.