Facebook Pixel

Корисні властивості імбиру. вітаміни

Корисні властивості імбиру. вітаміни

Імбир - це рослина, яка зустрічається в тропічній Азії і Австралії. Люди використовують його властивості вже багато тисяч років. У повсякденному житті Імбир, як правило, доступний для споживача у вигляді сирого кореневища, а також у вигляді меленого. В основному використовується в якості приправи для страв, в першу чергу через його виразного аромату і смаку.
Але Імбир - це не тільки приправа. Це, перш за все, рослина, яке має величезні лікувальні властивості, в той час, як більшість людей не усвідомлює цього. Дуже великий вміст медичних компонентів допомагає полегшити захворювання шлунково-кишкового тракту. Містить значну дозу вітаміну B1 , B2 і C, а також фосфор, залізо, калій, і ефірні масла, які відповідають за поліпшення травлення, а також покращують роботу всього шлунка. Крім того, імбир знімає симптоми блювоти, а також позбавляється від почуття нудоти. Тому особливо рекомендується використовувати його для людей, які страждають від заколисування. Завдяки особливим властивостям прекрасно підходить як натуральний препарат від застуди.
Які позитивні властивості має Імбир?
Імбир допомагає в боротьбі з шлунковим проблемами
Бореться з почуттям нудоти
Підвищує стійкість організму
Використовується як натуральний препарат від застуди
стимулює розум


Рекомендується людям:
страждаючим від заколисування
які мають проблеми з застудою
які хочуть підняти імунітет свого організму
з захворюваннями травної системи


Так як осінь - це сезон інфекції, ревматичного болю, я вибрала на сьогодні імбир як супер додаток для соків або шейхів, і, одночасно, супер ліки, але без побічних ефектів. Майже до кожного соку або шейху можна додавати імбир. Потрібно, однак, стежити, щоб специфічний, гострий смак імбиру не зіпсував смак соку. Додавайте його в такій кількості, що відповідає рецептом, як правило, не дуже багато.
Століттями імбир використовувався лікарями китайської медицини і народних індійських і японських цілителів, допомагає в лікуванні багатьох захворювань, як, наприклад, блювота і нудота, хронічний кашель, ранкова нудота, проблеми шлунково-кишкового тракту і хвороб мігрені. Однак Західна Медицина тільки недавно почала серйозно вивчати лікувальні властивості імбиру. Багато останні дослідження показали, що саме імбир може замінити Аспірин і інші знеболюючі, наприклад, корисно в полегшенні болю в м'язах або дегенеративних захворювань суглобів. Полюбили імбир і гості, які відвідують мене майже кожен день. Крім омолоджуючих властивостей, що стимулюють енергію і смакових якостей, імбир стимулює обмін речовин і сприяє зниженню маси тіла. Імбир також покращує циркуляцію крові і зміцнює імунітет організму. Осіння пора - це найкращий час, щоб використовувати на нашій кухні Імбир. Тепло імбиру покращує кровообіг, розширюючи кровоносні судини і допомагає знизити рівень холестерину.

З ананасом і чорносливом стимулює роботу легенів і допомагає допомогти полегшити кашель, почервоніння і навіть астму. Імбир розпалює травний вогонь, а ферменти в ананасі, полегшують засвоєння поживних речовин. Найкраще переконатися в тому, що ананас є зрілим. Кислоти в незрілому ананасі можуть привести до пошкодження зубів. Всі фрукти найкраще використовувати, коли вони стиглі. Шейх з імбиром: шматок імбиру 2 банани, 3-4 сливи, мінеральна вода (для відповідної щільності).

Відмова від відповідальності

Цей блог не призначений для забезпечення діагностики, лікування або медичних рад. Інформація на цьому блозі надана тільки в інформаційних цілях. Будь ласка, проконсультуйтеся з лікарем про будь-яких медичних і пов'язаних зі здоров'ям діагнозах і методах лікування. Інформація на цьому блозі не повинна розглядатися в якості заміни консультації з лікарем. Заяви, зроблені про конкретні товари в статтях цього блогу не підтверджені для лікування, діагностики або запобігання хворобам.

Вам сподобався цей пост?
0
0
Коментарі до статті
Відгуків немає
Додайте ваш відгук

Відгук буде показаний після модерації.