Facebook Pixel

Користь лютеїну для зору

Користь лютеїну для зору

Лютеїн - це пігмент рослинного походження, необхідний для зору.

Отримати необхідну кількість, такого потрібного пігменту, просто з повсякденного раціону неможливо. На допомогу і приходять спеціально випускаються натуральні препарати цієї речовини.

Необхідність для нашого організму в лютеїну вкрай велика . Пігмент не просто потрібен для гарного зору, він покращує роботу всього зорового апарату. Максимальна його концентрація знаходиться в очній сітківці. Від кількості цієї речовини залежить наше зір, т. Е. Чим його більше, тим зір краще.

Необхідно стежити, щоб, у літніх людей лютеїн знаходився в нормі.

З роками у них на очній сітківці утворюються нашарування і вільні радикали засмічують очне яблуко, що в підсумку призводить до погіршення зору і всіляких очним хворобам.

лютеїн:

  • береже сітківку ока від руйнування і відшарування,
  • покращує її кровообіг,
  • запобігає деяким очні хвороби, пов'язані з віком,
  • поглинає шкідливі для очей ультрафіолетові випромінювання.

Обов'язковий для людей, які займаються водними, лижними видами спорту, а так само альпіністам, тому що і сніг і вода відображають ультрафіолетове випромінювання стовідсотково.

Відмова від відповідальності

Цей блог не призначений для забезпечення діагностики, лікування або медичних рад. Інформація на цьому блозі надана тільки в інформаційних цілях. Будь ласка, проконсультуйтеся з лікарем про будь-яких медичних і пов'язаних зі здоров'ям діагнозах і методах лікування. Інформація на цьому блозі не повинна розглядатися в якості заміни консультації з лікарем. Заяви, зроблені про конкретні товари в статтях цього блогу не підтверджені для лікування, діагностики або запобігання хворобам.

Вам сподобався цей пост?
0
0
Коментарі до статті
Відгуків немає
Додайте ваш відгук

Відгук буде показаний після модерації.