Facebook Pixel

Прибуток Solgar

Прибуток Solgar

Прибуток містяться як в продуктах харчування: сир, ряжанка, кефір, йогурт, так і в спеціально виготовлених біологічно активні добавки.

Компанія Solgar пропонує великий асортимент пробіотиків .

Живі мікроорганізми (бактерії і дріжджові гриби), що мешкають в кишечнику називаються пробіотиками.

Їх можна розділити на лактобактерії, біфідобактерії та дріжджі. Вони використовуються для поліпшення роботи травної системи, при простудних і алергічних захворюваннях, частих стресах, астмі, фарингітах, гельмінтозі, запаленні легенів.

Для батьків найголовніше, щоб їх діти були здоровими і не хворіли, але, на жаль, не завжди так виходить.

З самого народження дитині потрібен пробиотик, тому що поки у нього не встановиться нормальний баланс в кишечнику, виникає ризик розвитку дисбактеріозу, тобто брак корисних бактерій.

Потім, малюк починає спілкуватися з іншими дітками, заражаючи їх мікробами, при цьому порушуючи баланс своєї мікрофлори, в результаті починає хворіти на кишкові інфекції, ГРВІ та іншими захворюваннями. Ось тут знову необхідний пробиотик, який посилить імунітет вашої дитини і запобіжить багато хвороб.

Відмова від відповідальності

Цей блог не призначений для забезпечення діагностики, лікування або медичних рад. Інформація на цьому блозі надана тільки в інформаційних цілях. Будь ласка, проконсультуйтеся з лікарем про будь-яких медичних і пов'язаних зі здоров'ям діагнозах і методах лікування. Інформація на цьому блозі не повинна розглядатися в якості заміни консультації з лікарем. Заяви, зроблені про конкретні товари в статтях цього блогу не підтверджені для лікування, діагностики або запобігання хворобам.

Вам сподобався цей пост?
0
0
Коментарі до статті
Відгуків немає
Додайте ваш відгук

Відгук буде показаний після модерації.