Facebook Pixel

Проблеми з пам'яттю? Пора пити вітаміни!

Проблеми з пам'яттю? Пора пити вітаміни!

Проблеми з пам'яттю починаються з дрібниць. Ви не можете згадати вимкнули праску або плиту, забуваєте вже який день купити закінчилися продукти. Потім ситуація погіршується і вам вже ніяк не вдається згадати, що ви їли на сніданок або куди поклали ключі. Проблеми з пам'яттю безпосередньо пов'язані з роботою мозку і зазвичай починаються в 40-45 років, хоча, звичайно ж, єдиного правила не існує.

Як і всьому організму мозку необхідне підживлення вітамінами і мікроелементами. Отримати весь обсяг необхідних корисних речовин з їжі - практично нереально навіть при дуже різноманітне і збалансоване харчування, хоча таке в наш час і в нашій країні зустрічається вкрай рідко.

Спеціальні вітамінні комплекси для пам'яті складаються з вітамінів групи B, вітаміну P, E і D. Також популярними і ефективними є женьшень, гінкго білоба і Фосфатидилсерин.

Купити вітаміни для пам'яті в інтернет-магазині Biotus з доставкою в будь-яке місто України.

Відмова від відповідальності

Цей блог не призначений для забезпечення діагностики, лікування або медичних рад. Інформація на цьому блозі надана тільки в інформаційних цілях. Будь ласка, проконсультуйтеся з лікарем про будь-яких медичних і пов'язаних зі здоров'ям діагнозах і методах лікування. Інформація на цьому блозі не повинна розглядатися в якості заміни консультації з лікарем. Заяви, зроблені про конкретні товари в статтях цього блогу не підтверджені для лікування, діагностики або запобігання хворобам.

Вам сподобався цей пост?
0
0
Коментарі до статті
Відгуків немає
Додайте ваш відгук

Відгук буде показаний після модерації.