Facebook Pixel

Прояви дисбактеріозу у дорослих

Прояви дисбактеріозу у дорослих

Нормальна мікрофлора кишечника  дуже важлива для здоров’я  людини, оскільки забезпечує злагоджену роботу всього організму. Однак, не всі із живучих в кишечнику бактерій єкорисними. Корисні бактерії виконують важливі функції – вони відповідають за захист організму від шкідливих бактерій, токсинів, а також допомагають організму людини перетравлювати їжу, засвоювати вітаміни та білки. Шкідливі бактеріх виробляють продукти бродіння і гниття, проявляються симптоми дисбактеріозу ( біль в області живота, метеоризм – здуття живота, закрепи, нудоту, діарею).

Баланс шкідливих і корисних мікроорганізмів в кишечнику легко порушується при неправильному харчуванні, прийомі антибіотиків, стресах та інших факторах,  що призводять до виникнення дисбактеріозу, при якому зменшується кількість корисних і збільшується кількість шкідливих бактерій.

В нашому магазині Ви можете придбати «Мульти – Біліон Дофілус Плюс» - пробиотик від компанії Солгар – зручний у застосуванні для підтримки здорової мікрофлори кишечника і профілактики дисбактеріозу.

Пробіотик містить комплекс біфідо – і лакто – бактерій, які відновлюють мікрофлору усього кишечника, а також полісахарида, які є поживним середовищем для біфідо – і лакто – бактерій кишечника.

Унікальна технологія виробництва пробіотиків Солгар (методика подвійного капсулювання) забезпечує максимальну ефективність пробіотика, тому що бактерії не руйнуються в шлунку і кишечнику.

Також важливо зазначити, що даний пробиотик можна приймати людям з неперереносимістю лактози.

«Мульти – Біліон Дофілус Плюс» зручний у застосуванні, оскільки не потребує зберігання в холодильнику.

Відмова від відповідальності

Цей блог не призначений для забезпечення діагностики, лікування або медичних рад. Інформація на цьому блозі надана тільки в інформаційних цілях. Будь ласка, проконсультуйтеся з лікарем про будь-яких медичних і пов'язаних зі здоров'ям діагнозах і методах лікування. Інформація на цьому блозі не повинна розглядатися в якості заміни консультації з лікарем. Заяви, зроблені про конкретні товари в статтях цього блогу не підтверджені для лікування, діагностики або запобігання хворобам.

Вам сподобався цей пост?
0
0
Коментарі до статті
Відгуків немає
Додайте ваш відгук

Відгук буде показаний після модерації.