Facebook Pixel

Риб'ячий жир

Риб'ячий жир

Риб'ячий жир - це натуральна вітамінна бомба для нашого організму:
вітамін А, який відповідає за здоров'я нігтів, волосся, шкіри;
вітамін D - транспортувальник фосфору і калію нашим клітинам, відповідає за здоров'я нервової системи, кісток і зубів;
і найцінніші і незамінні для організму жирні кислоти - Омега 3, які самостійно наш організм не виробляє, а може отримати тільки з їжею.
Впевнені, що більшість з нас пам'ятає ще з дитинства смак цієї речовини, який мало кому подобався, але незаперечність батьківського авторитету і впевненість, що риб'ячий жир просто необхідний дитячому організму, змушували нас поглинати його практично щодня.
Зараз немає потреби проробляти цю малоприємну процедуру, так як сучасні виробники пропонують нам широкий вибір риб'ячого жиру в капсулах. Прийом, яких не доставляє ніякого дискомфорту.

Відмова від відповідальності

Цей блог не призначений для забезпечення діагностики, лікування або медичних рад. Інформація на цьому блозі надана тільки в інформаційних цілях. Будь ласка, проконсультуйтеся з лікарем про будь-яких медичних і пов'язаних зі здоров'ям діагнозах і методах лікування. Інформація на цьому блозі не повинна розглядатися в якості заміни консультації з лікарем. Заяви, зроблені про конкретні товари в статтях цього блогу не підтверджені для лікування, діагностики або запобігання хворобам.

Вам сподобався цей пост?
0
0
Коментарі до статті
Відгуків немає
Додайте ваш відгук

Відгук буде показаний після модерації.