Facebook Pixel

Самбукол ефективний проти різних штамів вірусу грипу

Самбукол ефективний проти різних штамів вірусу грипу

Продукція на основі бузини чорної (Sambucus nigra L.), а самеСамбукол , включає в себе стандартизований екстракт бузини чорної. Це природне лікувальний засіб, що володіє антивірусними властивостями, особливо проти різних штамів вірусу грипу. In vitro дослідження продемонстрували ефективність препарату Самбукол при лікуванні 10 штамів вірусу грипу. В ході подвійного сліпого плацебо-контрольованого рандомізованого дослідження було показано, що Самбукол знижував тривалість симптомів грипу до 3-4 днів. Аналізи сироватки крові фази одужання показали підвищений рівень антитіл до вірусу грипу в групі, що приймала препарат Самбукол, що істотно відрізнялося від показань групи контролю.

Метою даного дослідження є вивчення дії препарату на імунну систему здорової людини, тобто на процес вироблення цитокінів. Дослідження процесу вироблення цитокінів проводилося на моноцитах, витягнутих із зразків крові 12 здорових донорів. Зчеплені моноцити відокремлювали від лімфоцитів периферичної крові і інкубували разом з різними формами Самбукола, як то: на основі екстракту бузини (Sambucol Elderberry Extract), на основі екстракту бузини чорної в формі сиропу (Sambucol Black Elderberry Syrup), для зміцнення імунної системи (Sambucol Immune System) і для дітей (Sambucol for Kids). Значно підвищене вироблення запальних цитокінів (IL-lβ, TNF-α, IL-6, IL-8), в основному, відзначалася у препарату Самбукол на основі екстракту бузини чорної (Sambucol Black Elderberry Extract) (в 2-45 разів), якщо порівнювати з ліпополісахаридами (ЛПС) - відомими активаторами моноцитів (в 3,6 - 10,7 разів). Найбільш значуще підвищення зазначалося щодо такого цитокина, як TNF-α (в 44,9 разів).

Отже, можна зробити висновок, що крім противірусної дії, препарат на основі екстракту бузини (Sambucol Elderberry Extract), а також інші його лікарські форми, активують здорову імунну систему шляхом підвищення вироблення запальних цитокінів. Таким чином, сироп бузіні міг би сприяти активації імунної системи, а також ефективно боротися із запальними процесами, у здорових людей і у пацієнтів, які страждають від різних захворювань. Також, Іммунопрепарат, міг би надавати іммуннозащітное і імуностимулюючу дію на пацієнтів, яким діагностували рак або СНІД, в поєднанні з хіміотерапією або ж іншими методами лікування. Тому, з огляду на постійно зростаючу популярність рослинних добавок, подібні in vitro, in vivo а також клінічні дослідження, необхідно проводити якомога частіше.

Відмова від відповідальності

Цей блог не призначений для забезпечення діагностики, лікування або медичних рад. Інформація на цьому блозі надана тільки в інформаційних цілях. Будь ласка, проконсультуйтеся з лікарем про будь-яких медичних і пов'язаних зі здоров'ям діагнозах і методах лікування. Інформація на цьому блозі не повинна розглядатися в якості заміни консультації з лікарем. Заяви, зроблені про конкретні товари в статтях цього блогу не підтверджені для лікування, діагностики або запобігання хворобам.

Вам сподобався цей пост?
0
0

Коментарі до статті
Відгуків немає
Додайте ваш відгук

Відгук буде показаний після модерації.