Facebook Pixel

Симптоми нестачі вітаміну D

Симптоми нестачі вітаміну D

Коли в організмі починає не вистачати вітаміну Д, ніяких гострих симптомів це не викликає. Просто при дефіциті цього вітаміну кальцій погано засвоюється (той який ми споживаємо разом з їжею) і починає вимиватися з кісток. Виявити цей процес досить складно, так як аналізи показують тільки рівень кальцію в крові і не можуть сказати, звідки цей кальцій узятий.

Найнебезпечніше, що симптоми можуть бути досить розпливчастими і їх легко можна сплутати з перевтомою або вірусною інфекцією або списати на вікові зміни організму. Біль у м'язах і слабкість також є ознаками нестачі.

Недостотачность вітаміну Д призводить до того, що кальцій не відкладається в кістках для їх міцності. Наслідки особливо серйозні в літньому віці, коли обмін кальцію в організмі значно знижується і будь-яка травма може бути дуже небезпечною, а відновлювальний період затягується на довгі місяці, а іноді й роки.

Хочете купити вітамін D недорого і з доставкою? Заходьте в інтернет-магазин Біотус, нам є, що запропонувати!

Відмова від відповідальності

Цей блог не призначений для забезпечення діагностики, лікування або медичних рад. Інформація на цьому блозі надана тільки в інформаційних цілях. Будь ласка, проконсультуйтеся з лікарем про будь-яких медичних і пов'язаних зі здоров'ям діагнозах і методах лікування. Інформація на цьому блозі не повинна розглядатися в якості заміни консультації з лікарем. Заяви, зроблені про конкретні товари в статтях цього блогу не підтверджені для лікування, діагностики або запобігання хворобам.

Вам сподобався цей пост?
0
0
Коментарі до статті
Відгуків немає
Додайте ваш відгук

Відгук буде показаний після модерації.