Facebook Pixel

Сік годжі: користь і правила прийому

Сік годжі: користь і правила прийому

Ягоди годжі багаті на безліч корисних речовин для організму людини. Всього 50 мл соку на добу здатні дати організму повний набір необхідних вітамінів, антиоксидантів і мікроелементів. Ви зможете підвищити свій імунітет, омолодити клітини і уповільнити процеси старіння. Сік годжі дуже популярний серед тих, що худнуть і це не дивно, це дійсно потужний союзник в боротьбі за струнку фігуру.

Важливо правильно пити сік, а саме: через його тонізуючого ефекту рекомендується вживання в першій половині дня. Ні в якому разі не слід перевищувати дозу в 50 мл на добу.

Даний продукт може бути небезпечний для алергіків і людей, в даний момент або на постійній основі беруть будь-які ліки. Протипоказанням для прийому соку може бути висока температура, отруєння.

Сильно знижує ефект соку вживання алкоголю і куріння.

Якщо у вас є хронічні захворювання, обов'язково проконсультуйтеся з лікарем перед початком прийому даного продукту.

Відмова від відповідальності

Цей блог не призначений для забезпечення діагностики, лікування або медичних рад. Інформація на цьому блозі надана тільки в інформаційних цілях. Будь ласка, проконсультуйтеся з лікарем про будь-яких медичних і пов'язаних зі здоров'ям діагнозах і методах лікування. Інформація на цьому блозі не повинна розглядатися в якості заміни консультації з лікарем. Заяви, зроблені про конкретні товари в статтях цього блогу не підтверджені для лікування, діагностики або запобігання хворобам.

Вам сподобався цей пост?
0
0
Коментарі до статті
Відгуків немає
Додайте ваш відгук

Відгук буде показаний після модерації.