Facebook Pixel

Солгар Коензим Q10 - джерело енергії вищої якості

Солгар Коензим Q10 - джерело енергії вищої якості

Коензим Q10 Solgar , як і всі продукти цього виробника відрізняється високою якістю і має найпозитивніші відгуки покупців з різних країн.

Коензим Q10 є джерелом енергії і рекомендується для профілактики і терапії серцево-судинної недостатності, а також астеросклерозе і хворобах серця. Препарат має сильний антиоксидантний ефект і тому ефективно протистоїть старінню. Прийом Солгар коензиму Q10 сприяє підвищенню життєвих сил і енергії. Даний препарат призначається при хронічній втомі, підвищених емоційних, фізичних або розумових навантаженнях.

Після 25 років вироблення коензиму Q10 в організмі зменшується і тому рекомендується додаткова підживлення організму за допомогою препаратів. Вибираючи виробника, віддайте перевагу компанії Solgar - це надійний і перевірений бренд, який вже понад 60 років виробляє найкращі біологічні добавки і вітамінні комплекси, які популярні в усьому світі.

Відмова від відповідальності

Цей блог не призначений для забезпечення діагностики, лікування або медичних рад. Інформація на цьому блозі надана тільки в інформаційних цілях. Будь ласка, проконсультуйтеся з лікарем про будь-яких медичних і пов'язаних зі здоров'ям діагнозах і методах лікування. Інформація на цьому блозі не повинна розглядатися в якості заміни консультації з лікарем. Заяви, зроблені про конкретні товари в статтях цього блогу не підтверджені для лікування, діагностики або запобігання хворобам.

Вам сподобався цей пост?
0
0

Коментарі до статті
Відгуків немає
Додайте ваш відгук

Відгук буде показаний після модерації.