Facebook Pixel

Спільний проект BeautyHUB і Biotus «Про що говорять дівчата».

Спільний проект BeautyHUB і Biotus «Про що говорять дівчата».

Ми спілкуємося з дівчатами, які кожен день кидають виклик собі і суспільству. Ми говоримо про те, як вони встигають управляти проектами, підніматися кар'єрними сходами і при цьому залишатися жіночними і енергійними. У другому випуску - інтерв'ю із засновницею Skinny & Strong Club, автором книги "NeverStop", автором колонок про спорт Марією Карачин.

Судячи по твоєму способу життя, ти безумовно »не офісний" людина. Ти працювала в офісі раніше?
Марія Карачина: Так, я колись працювала в IT і game-dev. Але мені було нудно, завжди здавалося, що необхідно щось внести в світ, залишити якусь користь, отримати фідбек. Коли зрозуміла що весь вільний час віддаю спорту і вивченню наукових робіт, досліджень, публікацій, то вирішила розвиватися в цьому. Довго тренувалася, отримала сертифікацію тренера і після цього остаточно пішла з офісу.

Розкажи про свій улюблений марафон. Де це було?
Марія Карачина: Це було в Нью-Йорку. Я збиралася на марафон в Чикаго, а потім мені запропонували бігти в Нью-Йорку під ім'ям іншої дівчини, яка захворіла. Коли ти біжиш під чужим ім'ям, твій результат не зберігається, але для мене це було неважливо, адже потрапити на марафон в Нью-Йорку - це як виграти лотерейний квиток. У цьому марафоні бере участь 50 000 людей, а кількість глядачів в два рази більше. Весь день йде пряма трансляція, люди дивляться забіг в ресторанах і кафе, стоять з плакатами на трасі. Старт починається рано, а в 6 ранку треба вже бути на поромі, який через Статую Свободи везе до точки старту на Staten Island. Маршрут марафону проходить майже по всіх мостах міста, трасу прокладають крізь райони, які раніше ти бачив тільки в фільмах.Про що ти думаєш, коли біжиш? Особливо такі довгі дистанції, як марафон.
Марія Карачина:
Коли ти біжиш довгі дистанції, ти занурюєшся в якийсь потік свідомості і це можливість побути наодинці з самим собою. Момент, коли тебе ніхто не смикає, не дзвонить і не пише.

На якомусь кілометрі приходять нові ідеї і якісь рішення. Навіть якщо не приходять відповіді, виникають якісь нові питання, і це дуже цікавий процес, щось на зразок медитації. Ось коли людина медитує, він теж залишається наодинці з собою, але суть медитації, в тому, що ти взагалі не повинен ні про що думати, а тут ти як раз можеш думати і не відволікатися. Тому що якщо ти залишаєшся сам удома і думаєш, що можеш поговорити сам з собою, тебе все одно постійно щось відволікає.

Зараз багато хто почав бігати, тому що темп життя божевільний. У тренажерному залі теж дуже багато людей навколо, а тут свобода, яка звільняє думки і вибудовується у відкритий діалог з собою.

Харукі Муракамі почав писати завдяки бігу. І у нього навіть книга є "Про що я говорю, коли говорю про біг". Ти ведеш спортивну колонку на Gloss, скоро вийде твоя книга. Як пов'язано письменство і біг?
Марія Карачина: Є таке поняття: "runners high", коли ти ловиш потік ендорфінів на тренуванні. Саме на цих емоціях тобі хочеться поділитися, розповісти про все; так з'являються тексти.

 

Перші пробіжки зовсім не такі, якими їх описують в книгах. Це задишка, клубок у горлі. Скільки шансів потрібно давати бігу, щоб його полюбити?
Марія Карачина: Потрібен час, щоб тіло адаптувалося. Якщо це триває досить довго, але бігти все одно важко, тут вже питання в техніці. При правильній техніці біг стає більш економним, сильно не втомлюєшся. Ти можеш пробігти більше і швидше, ніж думаєш. Помилка полягає в тому, що ти ставиш собі відразу якийсь темп, орієнтуючись на результати своїх знайомих бігунів. Або ти начитався літератури, надивився відео, орієнтуєшся на інші цифри і ось через це відразу хочеш собі швидкий результат. Я вчу тому, що треба завжди дивитися на свій прогрес і самого себе порівнювати з собою ж.


- Хрускіт при бігу - досить часте явище. Чи небезпечно це? Наскільки важливо зміцнювати суглоби бігунам?
Марія Карачина:
Важливо. Це залежить від стану хрящової тканини, яка передбачена природою для амортизації тертя кісток один про одного. Якщо хрящ в цілості й схоронності, то суглоб рухається легко, плавно і беззвучно, при цьому він змащується синовіальною рідиною, своєрідним маслом суглоба. Якщо при розгинанні руки або ноги хрумтить суглоб - це перша причина турбуватися. Таке явище рідко проходить безслідно: хрящ починає стиратися, і кістка змушена приймати тиск на себе. Згодом це може призвести до прогресування артрозу. Тому ми з дівчатками регулярно пропиваємо курс вітамінів, які містять: кальцій, колаген, хондротін , глюкозамін.

Як тобі прийшла ідея створити Skinny & Strong Club? Чому він тільки для жінок?
Марія Карачина:
Я за те, щоб крім розвитку сили, будувати ще й фігуру. Роблячи той же, що і чоловіки, ти розвиваєш силу і витривалість, але фігура залишається на другому плані. Мені важливо показати дівчаткам, що це можна поєднати, головне - вибрати правильний тренінг. Для жінок був або жорсткий Кроссфіт з ривками і важкими штангами, або легкий фітнес, який давав мінімальне навантаження і майже не впливав на фігуру. З усвідомлення того, що чоловічі і жіночі тренування повинні відрізнятися, все і почалося. Я поєднала найкраще з абсолютно протилежних систем і склала свою програму, яка дає результати. Потім додався біг і марафонські забіги. Вісім дівчат з   Skinny & Strong Club через 2 тижні біжать напівмарафон - і це завдяки 4 місяців тренувань.

Про що говорять дівчата під час тренувань?
Марія Карачина: Про все. Найчастіше - про те, як швидше прибігти і з'їсти еклери. Іноді про Ілоні Масці і програмуванні, про секс, про 3д моделлинг, про своїх дітей (а у деяких вже навіть по двоє), про підкорення гір, про натхнення і бізнесі. Мені подобається, що до мене ходять дуже цікаві дівчата (завдяки тому, що клуб закритого формату, тут працює тільки сарафанне радіо і приходять всі свої), креативщики, візажисти, програмісти, маркетологи, власники власних брендів, рекламщики, художники, викладачі, юристи. Але все знаходять, про що поговорити, оскільки є атмосфера, яка нас об'єднує.


Як фізично сильні жінки будують відносини з чоловіками? Адже чоловіки побачивши сильної жінки нерідко губляться, розглядаючи її як сильного. суперника, конкурента. Марія Карачина: У мене інші думки з цього приводу. Чоловіка приваблюють сильні жінки. Сильні не в тому сенсі, що вона говорить, що зробить все сама, немає. А в сенсі якоїсь впевненості та енергії, які притаманні активним людям. У всіх моїх відносинах хлопцям подобалася впевненість в тому, що я не буду сідати їм на шию і що мені завжди є, чим зайнятися. Коли у тебе є цілі, ти не будеш жити тільки відносинами. Багато хто сприймає любов як найвище почуття, живуть тільки їм. А коли людина активна, коли в його житті відбувається багато подій, з ним цікаво і можна обговорити різні речі.

 

Я думаю, головне - зберігати баланс між силою фізичної і жіночністю. Як відчути, що ти починаєш переборщувати?
Марія Карачина: Мені здається, це відбувається тоді, коли ти не можеш про щось попросити. Коли твоя прохання здається тобі слабкістю. Раніше я відмовлялася і говорила, що все зроблю сама. У якийсь момент я задумалася: "А чому я так поступаю, якщо після цього сама залишаюся незадоволена і близькому неприємно?".


Коли ти їдеш в довгу подорож, теж тренуєшся?
Марія Карачина:
Я завжди беру з собою кросівки.

Туристичний забіг по місцевих визначних пам'ятках?
Марія Карачина:
Так, саме так і відбувається. Останній раз це був тур. Кілька міст Бельгії, Амстердам і Кельн. І в кожному місті я бігала. Це було круто - ранкові пробіжки по 6 км в новому місті.

 

Дотримуєшся ти чіткого режиму? Зазвичай бігуни - ранні пташки. Ти завжди вставала рано чи тобі довелося перебудовуватися?
Марія Карачина: Ні, я дуже люблю поспати. Але намагаюся потренуватися до 10 ранку, щоб потім не придумати собі відмовки за цілий день. Зі сном у мене проблеми, я часто пишу пізно ввечері і потім не можу заснути. Раніше лягала до двох-трьох годин ночі, а підйом в 6-7. Потім я пропила курс вітамінів, і сон налагодився. Тепер до півночі я точно сплю.


З точки зору фізичного навантаження, приймаєш ти щось? Можливо, протеїн або амінокислоти?
Марія Карачина: Протеїн не пью - це зайве, але амінокислоти вживаю. Колись давно мій вибір припав на BCAA optimum nutrition і з тих пір я вживаю їх. Під час тренування частина амінокислот "згорає" і організму потрібно їх заповнити. Звичайно, дозу амінокислот можна отримати і з їжі, але переробка організмом займає велику кількість часу. Крім цього, м'язи - це білки, тобто амінокислоти. Вони необхідні організму для відновлення тканин і побудови красивого рельєфу.


Розкажи про свою книгу.
Марія Карачина:
  Взагалі, книга повинна була вийти 15 вересня, до Форуму видавців у Львові. Але пару місяців тому я зрозуміла, що з попереднім видавництвом робота не йде, і вирішила його змінити .. Як раптом мені написали з "Видавництва Старого Лева", кажуть, а дай нам прочитати, ми зацікавлені. Так книга перейшла до них і в цьому році повинна побачити світ.

Я бачила пост про те, що ти дуже сумнівалася і опускала руки під час написання книги. Чи важко вона давалася, як це відбувалося?
Марія Карачина:
В якийсь момент я взагалі видалила текстовий файл. Потім друзі мене переконали, що книга потрібна, в першу чергу, не мені. Я перечитувала, виправляла, а потім знову перечитувала і знову виправляла. Перфекціонізм - це погана риса, але раніше я цього не розуміла.

Як справлятися з моментами апатії або прокрастинації? Потрібно їх приймати чи ні?
Марія Карачина:
Так, потрібно перемикатися на щось інше, в моєму випадку це нові люди і подорожі. Коли у мене ступор в творчості і роботі, просто домовляюся про зустріч з новою людиною, слухаю чим він живе і чим натхненний, ділюся своєю енергією і потім ходжу під цим зарядом ще кілька днів.

 

Як виглядає твій звичайний день?
Марія Карачина: Якщо тренування на 7.30, то я не снідаю. Випиваю склянку води з медом, проводжу тренування, потім робота, зустрічі, тренування. Працюю віддалено, але все одно це пов'язано з текстами. Часто бувають незаплановані зйомки, потім знову тренування, потім окремо персональне тренування ввечері.

Що ти їси на сніданок і вечерю?
Марія Карачина: Сніданок у мене завжди самий щільний. Найчастіше, це яйця в будь-якому вигляді: омлет або пашот. Щось з вуглеводів: киноа, гречана, вівсяна каші або гранола. Мені простіше є 3 рази в день при активному графіку і не дотримуватися дрібного харчування. Інакше все перетворюється в зациклення на їжі, і тебе не залишають думки, поїв ти чи ні. Не їм м'ясо і все борошняне.


Употребляшь ти додатково вітаміни? Думаю, іноді недостатньо просто їсти фрукти і овочі, потрібна "ударна доза". Особливо в міжсезоння.
Марія Карачина: Так, я п'ю вітаміни з В-комплексом : В1, В2.

Що у тебе завжди є в холодильнику?
Марія Карачина: Яйця, фрукти (персики, банани), молочні продукти. Іноді буває овочеве рагу. Я не готую на кілька днів. Я якось зустрічалася з шеф-кухарем і він мене привчив готувати на один раз, щоб блюдо завжди було свіжим.


Випиваєш ти півтора літра води в день?
Марія Карачина: По-різному. Я не вважаю, що потрібно випивати саме півтора літра. Воду варто пити, коли ти починаєш відчувати голод, щоб зрозуміти, що це всього лише спрага. Таким чином, у тебе виходить випити не норму, а саме скільки вимагає твій організм. Плюс це залежить від тренувань: якщо вони інтенсивні, то ти випиваєш більше води, ніж при дні відпочинку.

Як ти виробляєш свої корисні звички? І виробляєш чи їх взагалі?
Марія Карачина: Для мене працюють нагадування або загальні чати з моїми дівчатками. Наприклад, ми проводимо місяць без цукру. З алкоголем теж були такі Челлендж. Теорія 21-го дня реально працює. Перші п'ять-шість днів - дуже сильна ломка, ти розумієш, що дійсно залежиш від будь-якого продукту, і тобі не подобається це відчуття.

 

Чи знаєш ти, що таке спіруліна?
Марія Карачина: Знаю, але ніколи не пробувала.


Чи вважаєш ти калорії? Або це маячня?

Марія Карачина: Ні, не марення, особливо, якщо ти хочеш схуднути і міняєш свій раціон. Але якщо зрушень немає, значить, ти вважаєш неправильно. Найчастіше, якщо людина їсть не вдома, він не може адекватно оцінити, скільки грам він з'їв і які продукти були в страві. Тому я раджу використовувати додатки.


Найшкідливіший порада, яку ти отримувала?
Марія Карачина: Сідниці можна накачати тільки присіданнями. Це брехня.

Найкорисніший рада, який тобі давали?
Марія Карачина: Змивай косметику перед сном.

Улюблене місце в Києві?
Марія Карачина:
Ботанічний сад на "Дружби Народів". Там дуже крутий вигляд на Київ і дуже мало людей.

Чи вважаєш ти себе щасливою людиною?

Марія Карачина: Швидше, ні.

Серйозно?
Марія Карачина: Так, я просто не вважаю, що щастя - це перманентний стан. Тому ми і прагнемо до нього. І тому так цінуємо ці моменти. У мене є теорія, що щастя триває спалахами, по 10 секунд.


Інтерв'ю провела Анастасія Дозорцева, PR-менеджер маркетинг-команди за запитом Quadrate28.


Відмова від відповідальності

Цей блог не призначений для забезпечення діагностики, лікування або медичних рад. Інформація на цьому блозі надана тільки в інформаційних цілях. Будь ласка, проконсультуйтеся з лікарем про будь-яких медичних і пов'язаних зі здоров'ям діагнозах і методах лікування. Інформація на цьому блозі не повинна розглядатися в якості заміни консультації з лікарем. Заяви, зроблені про конкретні товари в статтях цього блогу не підтверджені для лікування, діагностики або запобігання хворобам.

Вам сподобався цей пост?
0
0
Коментарі до статті
Відгуків немає
Додайте ваш відгук

Відгук буде показаний після модерації.