Facebook Pixel

Ранкова пробіжка - правильна технік

Ранкова пробіжка - правильна технік

Ранкова пробіжка - заряд бадьорості і приємних відчуттів на цілий день. А якщо зробити її звичкою, то й відмінний спосіб укріпити імунітет і підтримувати тіло в формі. Це поширений і багатьма улюблений вид активності, але ефективний він тільки при правильному виконанні. Не рекомендується бігати, якщо у вас були травми колін. І краще вибирати для пробіжок неасфальтована дорогу, так як тверде покриття створює додаткове навантаження на колінні суглоби.

Перед пробіжкою бажано не пити каву, а ось води можна випити і незадовго до пробіжки, і після неї.

Техніка бігу:

- грунтовна розминка з акцентом на кругові обертання колінних суглобів;

- поступове збільшення швидкості;

- спина пряма: якщо відчуваєте, що починаєте сутулитися - робіть більше глибокі вдихи;

- груди розправлена вшир, плечі злегка відведені назад і розслаблені. Поширені помилки, такі як сутулитися і опускати голову, так і випинати груди і закидати голову назад;

- погляд прямий на лінію горизонту;

- дихання рівне, через ніс, з однаковою тривалістю вдихів і видихів;

- руки зігнуті в ліктях під кутом близько 90 градусів, переміщаються в площині близько 45 градусів щодо корпусу;

- кисті розслаблені, зібрані в «полукулак»;

- прес зібраний, стегна рухаються вперед-назад.

Взуття та одяг - важливі. Вони повинні бути зручними і не сковуючими рухів. Але не варто вдаватися в крайнощі! Дорогі сучасні кросівки з пружними підошвами зручні настільки, що багатьох розслаблюють і розхолоджують. Тоді як відчувати всією стопою приземлення на поверхню і регулювати їх пружинистість - це додаткове зусилля і додаткова користь, яку можна витягти з бігу.

Як правильно ставити стопу - питання індивідуальне. Багато спортивних тренери рекомендують приземлятися з п'яти на носок, але це створює навантаження на коліна. Тому ортопеди рекомендують біг на мисках. Поширена помилка в кросі - біг з підстрибування, тобто приподнятием тіла вгору. Це зайва витрата енергії, яка при бігу на дистанцію повинна витрачатися з акцентом на поштовх вперед.

Але в будь-якому випадку, техніка купується тільки практикою, лежачи на дивані і вивчаючи Лайфхак з бігу - ви навряд чи станете здоровішими і стрункішою. Так що в путь!

Відмова від відповідальності

Цей блог не призначений для забезпечення діагностики, лікування або медичних рад. Інформація на цьому блозі надана тільки в інформаційних цілях. Будь ласка, проконсультуйтеся з лікарем про будь-яких медичних і пов'язаних зі здоров'ям діагнозах і методах лікування. Інформація на цьому блозі не повинна розглядатися в якості заміни консультації з лікарем. Заяви, зроблені про конкретні товари в статтях цього блогу не підтверджені для лікування, діагностики або запобігання хворобам.

Вам сподобався цей пост?
0
0
Коментарі до статті
Відгуків немає
Додайте ваш відгук

Відгук буде показаний після модерації.