Facebook Pixel

Вітамін Е для жінок

Вітамін Е для жінок

Для жіночого організму вітамін Е є просто незамінним. Його призначають для підвищення шансів зачаття, а також благополучної вагітності. Але це не все, на що здатний вітамін Е.

Вітамінні комплекси і препарати вітаміну Е приймають в профілактичних цілях. Токоферол (так ще називають вітамін Е) здатний сповільнювати процеси старіння, стимулювати імунітет, покращувати регенерацію тканин і циркуляцію крові, знижує стомлюваність організму, сприяє зниженню кров'яного тиску і ще багато іншого.

Як зрозуміти, що вам не вистачає вітаміну Е? Є ряд симптомів, які можуть бути ознаками дефіциту вітаміну Е: проблеми з увагою, млявість, знервований стан, проблеми з репродуктивною системою, головний біль. Зверніться за консультацією до лікаря. Якщо вам призначать вітамін Е, то купити його за найвигіднішою ціною з великого асортименту препаратів від провідних світових виробників можна в інтернет-магазині Біотус.

Відмова від відповідальності

Цей блог не призначений для забезпечення діагностики, лікування або медичних рад. Інформація на цьому блозі надана тільки в інформаційних цілях. Будь ласка, проконсультуйтеся з лікарем про будь-яких медичних і пов'язаних зі здоров'ям діагнозах і методах лікування. Інформація на цьому блозі не повинна розглядатися в якості заміни консультації з лікарем. Заяви, зроблені про конкретні товари в статтях цього блогу не підтверджені для лікування, діагностики або запобігання хворобам.

Вам сподобався цей пост?
0
0
Коментарі до статті
Відгуків немає
Додайте ваш відгук

Відгук буде показаний після модерації.