Facebook Pixel

Вітамінні комплекси для чоловіків і для жінок

Вітамінні комплекси для чоловіків і для жінок

Чоловічі і жіночі комплекси вітамінів відрізняються, в основному, кількістю і співвідношенням вітамінів і мікроелементів. Для повсякденного офісного життя ця різниця не принципова - можна приймати «загальні» вітамінні комплекси.

«Спеціальні» ж препарати для чоловіків і для жінок призначені для періодів з високою фізичним навантаженням. Наприклад, для занять спортом, коли організм потребує посилених дозах речовин для відновлення енергії, активації росту м'язів, спалювання зайвої ваги. А також для зміцнення статевої системи.


Вітамінні комплекси Adam і Eve від американського бренду Now Foods відновлюють порушений обмін речовин, тим самим знімаючи хронічну втому. А також зміцнюють імунітет і енергетізіруют організм загалом.


У чоловічому комплексі зроблений акцент на Цинк, вітаміни F і E, які відповідають за сперматогенез і вироблення чоловічих гормонів. Завдяки цьому комплекс Adam благотворно впливає на сексуальне здоров'я.


Жіночий комплекс містить альфа-ліпоєвої кислоти і коензим Q10, які підтримують жіноче здоров'я. А також комплекс «вітамінів краси» - тих самих, які роблять пружною шкіру, зміцнюють волосся і нігті, уповільнюють процес старіння.
Обидва комплекси підходять для вегетаріанців і рекомендуються у вигляді харчової добавки в періоди активних тренувань.

Відмова від відповідальності

Цей блог не призначений для забезпечення діагностики, лікування або медичних рад. Інформація на цьому блозі надана тільки в інформаційних цілях. Будь ласка, проконсультуйтеся з лікарем про будь-яких медичних і пов'язаних зі здоров'ям діагнозах і методах лікування. Інформація на цьому блозі не повинна розглядатися в якості заміни консультації з лікарем. Заяви, зроблені про конкретні товари в статтях цього блогу не підтверджені для лікування, діагностики або запобігання хворобам.

Вам сподобався цей пост?
0
0
Коментарі до статті
Відгуків немає
Додайте ваш відгук

Відгук буде показаний після модерації.