Facebook Pixel

Вітамінні комплекси для чоловіків і для жінок

Вітамінні комплекси для чоловіків і для жінок

Чоловічі та жіночі комплекси вітамінів відрізняються, в основному, кількістю та співвідношенням вітамінів та мікроелементів. Для повсякденного офісного життя ця різниця не є принциповою - можна приймати «загальні» вітамінні комплекси.

«Спеціальні» препарати для чоловіків і для жінок призначені для періодів з високим фізичним навантаженням. Наприклад, для занять спортом, коли організм потребує посилених доз речовин для відновлення енергії, активації росту м'язів, спалювання зайвої ваги. А також для зміцнення статевої системи.


Вітамінні комплекси Adam та Eve від американського бренду Now Foods відновлюють порушений обмін речовин, тим самим знімаючи хронічну втому. А також зміцнюють імунітет та енергетизують організм загалом.


У чоловічому комплексі зроблено акцент на Цинк, вітаміни F та E, які відповідають за сперматогенез та вироблення чоловічих гормонів. Завдяки цьому комплекс Adam позитивно впливає на сексуальне здоров'я.


Жіночий комплекс містить альфа-ліпоєву кислоту та коензим Q10, які підтримують жіноче здоров'я. А також комплекс «вітамінів краси» – тих самих, які роблять пружною шкіру, зміцнюють волосся та нігті, уповільнюють процес старіння.
Обидва комплекси підходять для вегетаріанців та рекомендуються у вигляді харчової добавки у періоди активних тренувань.

Відмова від відповідальності

Цей блог не призначений для забезпечення діагностики, лікування або медичних рад. Інформація на цьому блозі надана тільки в інформаційних цілях. Будь ласка, проконсультуйтеся з лікарем про будь-яких медичних і пов'язаних зі здоров'ям діагнозах і методах лікування. Інформація на цьому блозі не повинна розглядатися в якості заміни консультації з лікарем. Заяви, зроблені про конкретні товари в статтях цього блогу не підтверджені для лікування, діагностики або запобігання хворобам.

Вам сподобався цей пост?
0
0
Коментарі до статті
Відгуків немає
Додайте ваш відгук

Відгук буде показаний після модерації.