Facebook Pixel

Вітаміни для зміцнення судин

Вітаміни для зміцнення судин

У сучасному темпі життя, з постійними стресами, неправильним харчуванням, знижується працездатність нашої серцево-судинної системи, засмічуючи і послаблюючи її. Чим раніше ви подумаєте про стан кровоносної системи, тим більше шансів мати здоровий організм.

Зміцнення судин вітамінами дозволить очистити їх від холестерину і тим самим активізувати циркуляцію крові по кровоносній системі організму.

Завдяки вітамінам ви зможете зберегти еластичність і гладкість внутрішніх стінок судин:

  • вітаміни С і Р допомагають запобігти ламкість і проникність стінок судин. Ці вітаміни живлять судини ніг, знімають напругу і больові відчуття;

  • за допомогою вітаміну В ви можете зміцнити судини, тим самим підтримуючи їх у тонусі на потрібному рівні. Також цей вітамін перешкоджає слабкості в м'язах і зменшує набряклість в ногах. У складі препаратів цей вітамін допоможе нормалізувати венозний кровообіг;

  • недолік вітаміну В5 в організмі призводить до частих спазмів у м'язах, а також до болів в кінцівках;

  • аскорбінова кислота підвищує імунітет і підтримує правильний рівень заліза в крові.

Крім вітамінів, судинах потрібні такі мікроелементи як кальцій, цинк, калій, магній, натрій і мідь.

Порушення мозкового кровообігу можуть привести до несприятливих наслідків (інсульт, проблеми із зором, втрата пам'яті і т.п.). Тому також важливо додати в свій раціон вітаміни для судин головного мозку.

 

Головним помічником вважається група вітамінів В:

  • вітамін В1 (тіамін) допомагає поліпшити функцію пам'яті і сприйнятливість до навчання;

  • вітамін В2 надає енергію мозку, яка так необхідна при сильних розумових і фізичних навантаженнях. Брак апетиту, сонливість, слабкість і головний біль - все це свідчить про те, що вашому організму не вистачає саме цього вітаміну;

  • пиродоксин (вітамін В6) забезпечує правильне функціонування нервової системи і виступає як доповнення до комплексам ліків при лікуванні. Його дефіцит проявляється в дратівливості, тривожності і постійної безсонні.

 

Також для чищення судин і активізації кровообігу необхідні такі вітаміни як С, D, E, P і амінокислоти - лізин, лейцин, ізолейцин, фенілаланін, триптофан, які впливають на розумову діяльність, процес метаболізму, а також емоційний і фізичний стан людини.

Вважається, що універсальний комплекс для судин складається з таких вітамінів: РР, С, В2, В6, В12, В9, Е, а також з міді, цинку, селену, марганцю, хрому та магнію.

Відмова від відповідальності

Цей блог не призначений для забезпечення діагностики, лікування або медичних рад. Інформація на цьому блозі надана тільки в інформаційних цілях. Будь ласка, проконсультуйтеся з лікарем про будь-яких медичних і пов'язаних зі здоров'ям діагнозах і методах лікування. Інформація на цьому блозі не повинна розглядатися в якості заміни консультації з лікарем. Заяви, зроблені про конкретні товари в статтях цього блогу не підтверджені для лікування, діагностики або запобігання хворобам.

Вам сподобався цей пост?
0
0
Коментарі до статті
Відгуків немає
Додайте ваш відгук

Відгук буде показаний після модерації.