Статистика говорить, що найчастіше люди в Україні вмирають через хвороби серця. Вже до сорока років велика частина населення (особливо чоловіча) відчувають ниючий біль в грудях. Екологія, якість продуктів харчування, постійні стреси і кризи призводять до того, що наше серце не може самостійно справлятися, йому потрібна допомога!
Що зазвичай роблять, коли болить серце? Найчастіше починають пити ліки. Знеболюючі швидко діють, але при цьому навантаження на серце подвоюється і проблеми тільки накопичуються. Як же діяти правильно? Зміцнювати серце за допомогою природних речовин і спеціальних вітамінних комплексів.
Вітаміни для серця приймаються профілактично, щоб зробити роботу головною м'язи легше і надійніше. Не варто чекати симптомів, після 40 всім рекомендується приділити більше уваги своєму раціону, зменшити фізичні навантаження, мінімізувати стреси (якби це було можливо), спати не менше 8 годин на добу і, наприклад, курсом раз на рік - приймати вітаміни для серця .
- National Institutes of Health (NIH). Office of Dietary Supplements
- PubMed - National Center for Biotechnology Information
- World Health Organization (WHO). Vitamins and Minerals
- MedlinePlus. Vitamin and Supplement Information
- WebMD. Nutritional Information on Vitamins and Supplements
- Mayo Clinic. Vitamins and Supplements: Guides and Advice
- Harvard T.H. Chan School of Public Health. Micronutrients: Vitamins & Minerals
- European Food Safety Authority (EFSA). Vitamins and Health
- Linus Pauling Institute, Oregon State University. Micronutrient Information Center
- The American Journal of Clinical Nutrition. Scientific Publications on Vitamins and Nutrition
Цей блог не призначений для забезпечення діагностики, лікування або медичних рад. Інформація на цьому блозі надана тільки в інформаційних цілях. Будь ласка, проконсультуйтеся з лікарем про будь-яких медичних і пов'язаних зі здоров'ям діагнозах і методах лікування. Інформація на цьому блозі не повинна розглядатися в якості заміни консультації з лікарем. Заяви, зроблені про конкретні товари в статтях цього блогу не підтверджені для лікування, діагностики або запобігання хворобам.