Facebook Pixel

Вітаміни для серця - така важлива підтримка

Вітаміни для серця - така важлива підтримка

Кожен, практично кожна людина піддається стресам, додайте до цього брак відпочинку і сну, погане харчування і скажемо прямо не найкращу екологію в Україні і виходить, що кожен житель нашої країни знаходиться постійно в зоні ризику. Головна причина смертності, а також отримання інвалідності - захворювання серця. Найпоширеніші причини серцевих захворювань: підвищений артеріальний тиск, стрес, надмірна вага, зловживання алкоголем і куріння, спадковість, малорухливий спосіб життя і дефіцит вітамінів.

Як бачите причини банальні і прості і боротися з ними на самому не дуже складно, головне - бажання!

Вітаміни для серця - це спеціальні комплекси, підібрані для підтримки роботи нашого головного «мотора». Пити вітаміни потрібно курсами в профілактичних цілях підтримки серця або в комплексі з ліками за призначенням лікаря, коли проблеми вже існують.

Вибір вітамінів для серця в інтернет-магазині Biotus дійсно великий, розібратися в асортименті допоможуть наші менеджери. Обов'язково проконсультуйтеся з лікарем перед початком прийому препарату.

Відмова від відповідальності

Цей блог не призначений для забезпечення діагностики, лікування або медичних рад. Інформація на цьому блозі надана тільки в інформаційних цілях. Будь ласка, проконсультуйтеся з лікарем про будь-яких медичних і пов'язаних зі здоров'ям діагнозах і методах лікування. Інформація на цьому блозі не повинна розглядатися в якості заміни консультації з лікарем. Заяви, зроблені про конкретні товари в статтях цього блогу не підтверджені для лікування, діагностики або запобігання хворобам.

Вам сподобався цей пост?
0
0
Коментарі до статті
Відгуків немає
Додайте ваш відгук

Відгук буде показаний після модерації.