Facebook Pixel

Вітаміни для жінок. Що заважає засвоєнню вітамінів?

Вітаміни для жінок. Що заважає засвоєнню вітамінів?

Під час прийому вітамінних комплексів варто звести вживання кави до мінімуму. Кава в обсязі понад 300 мл в день може практично знищити весь ефект від прийому вітамінів групи B, цинку і калію. До того ж кава вимиває кальцій з організму, так що при проблемах з суглобами і кістками доведеться забути про улюблений напій.

Антибіотики повністю блокують дію вітамінних комплексів з магнієм, залізом і вітамінами групи B. Обговоріть це «сусідство» з вашим лікарем, можливо на час прийому антибіотиків дозу вітамінів необхідно буде підвищити.

Снодійне здатне нейтралізувати вплив кальцію, також дана гуппа препаратів може погіршити всмоктування вітамінів A, E, D, B12.

Алкоголь також не слід поєднувати з прийомом вітамінів, він просто не дає їм засвоюватися.

Коли ви приймаєте вітаміни варто не тільки стежити за тим, що може заважати їх засвоєнню, але й не забувати про необхідність здорового і повноцінного раціону харчування. Вітаміни для жінок найкраще діють в комплексі з натуральними продуктами. А якщо ви обмежуєте себе в харчуванні через проблеми із зайвою вагою, то дієтологи радять стежити за кількістю споживаних калорій.

Відмова від відповідальності

Цей блог не призначений для забезпечення діагностики, лікування або медичних рад. Інформація на цьому блозі надана тільки в інформаційних цілях. Будь ласка, проконсультуйтеся з лікарем про будь-яких медичних і пов'язаних зі здоров'ям діагнозах і методах лікування. Інформація на цьому блозі не повинна розглядатися в якості заміни консультації з лікарем. Заяви, зроблені про конкретні товари в статтях цього блогу не підтверджені для лікування, діагностики або запобігання хворобам.

Вам сподобався цей пост?
0
0
Коментарі до статті
Відгуків немає
Додайте ваш відгук

Відгук буде показаний після модерації.