Facebook Pixel

Вітаміни проти хронічної втоми

Вітаміни проти хронічної втоми

Систематична втома, стреси і недосипання, а також деякі віруси викликають синдром хронічної втоми. Практично всі збої в організмі проявляються на грунті дефіциту вітамінів. Перемогти хронічну втому вам допоможуть комплекси для зміцнення імунітету .
Вперше хронічну втому виявив і описав Доктор Поль Чейні в 1984 році. Він встановив ймовірні причини цієї патології - вірусні захворювання-родичі герпесу і мононуклеоз.
Як вилікувати хронічну втому?
Перше, що потрібно зробити - підвищити імунітет. Вам допоможуть вітамінні комплекси від провідних брендів.
Нормалізуйте харчування, спіть не менше 8 годин на добу позбудьтеся від хронічних захворювань, знизьте рівень стресу. Насичення клітин вітамінами прискорить процес одужання.

Швидше досягти результату допоможуть спеціалізовані вітамінні препарати проти синдрому хронічної втоми. Фармацевтичні компанії Nutricology, ThorneResearch і ін. Пропонують ці продукти.

Не варто запускати синдром хронічної втоми. Почавши лікування захворювання вчасно, ви знизите ймовірність ускладнень і супутніх патологій.

Відмова від відповідальності

Цей блог не призначений для забезпечення діагностики, лікування або медичних рад. Інформація на цьому блозі надана тільки в інформаційних цілях. Будь ласка, проконсультуйтеся з лікарем про будь-яких медичних і пов'язаних зі здоров'ям діагнозах і методах лікування. Інформація на цьому блозі не повинна розглядатися в якості заміни консультації з лікарем. Заяви, зроблені про конкретні товари в статтях цього блогу не підтверджені для лікування, діагностики або запобігання хворобам.

Вам сподобався цей пост?
0
0
Коментарі до статті
Відгуків немає
Додайте ваш відгук

Відгук буде показаний після модерації.