Facebook Pixel

вітаміни SOLGAR

вітаміни SOLGAR

Уже майже 70 років компанія Solgar виробляє натуральні біологічні добавки і такого досвіду роботи дійсно можна довіряти. Тільки найкращі препарати: вітаміни, амінокислоти, мінерали, лікарські рослини, пробіотики, амінокислоти і різні комплекси, розроблені фахівцями компаніями найвищої якості, яке перевірено споживачами понад 60 країн світу.

Логотип компанії Solgar на упаковці говорить про те, що у вас в руках представник найвищого стану в світі вітамінів і біологічних добавок. Кожен зможе підібрати комплекс для себе, адже асортимент компанії налічує більше 500 найменувань. Продукти Солгар створені, щоб нести здоров'я, енергію і відмінне самопочуття, роблячи кожен ваш день насиченим і радісним.

Наукова діяльність компанії спрямована на поліпшення і доопрацювання вже добре відомих продуктів. Solgar використовує новітнє обладнання, власні наукові розробки і досягнення, контролює процес виробництва на всіх рівнях, і таким чином має можливість запропонувати своєму споживачеві продукт найвищої якості.

Відмова від відповідальності

Цей блог не призначений для забезпечення діагностики, лікування або медичних рад. Інформація на цьому блозі надана тільки в інформаційних цілях. Будь ласка, проконсультуйтеся з лікарем про будь-яких медичних і пов'язаних зі здоров'ям діагнозах і методах лікування. Інформація на цьому блозі не повинна розглядатися в якості заміни консультації з лікарем. Заяви, зроблені про конкретні товари в статтях цього блогу не підтверджені для лікування, діагностики або запобігання хворобам.

Вам сподобався цей пост?
0
0
Коментарі до статті
Відгуків немає
Додайте ваш відгук

Відгук буде показаний після модерації.