Facebook Pixel

Вітаміни для нігтів

Вітаміни для нігтів

Нігті постійно ростуть і змінюються, їм потрібно харчування, структурні речовини для збільшення довжини і допоміжні компоненти для міцності і краси. Нігті харчуються зсередини, так що всі необхідні речовини повинні надходити з кореня нігтя (частини прихованої під нігтьового валика).

Вітаміни для нігтів потрапляють в ніготь з крові. Зовнішня обробка може привести у тимчасовим і незначним покращенням, але не забувайте, що такий вплив можливо тільки на частину нігтя і саме ту, яку скоро доведеться зістригти. Так що підживлювати нігті потрібно все-таки зсередини.

Вітаміни для нігтів потрібні постійно , Для регуляції всіх процесів: зростання, підтримці форми, кольору, цілісності. Брак одного вітаміну може призвести до уповільнення росту, іншого - до викривлення або ламкості. Відсутність грибка, колір нігтів - все це заслуга вітамінів.

В принципі для здоров'я нігтів необхідно, щоб організм був здоровий, якщо вистачає всіх вітамінів і мікроелементів, то волосся, нігті і шкіра будуть виглядати відмінно. Недостатньо хороший стан нігтів - показник проблем в організмі і ігнорувати ці сигнали не варто.

Відмова від відповідальності

Цей блог не призначений для забезпечення діагностики, лікування або медичних рад. Інформація на цьому блозі надана тільки в інформаційних цілях. Будь ласка, проконсультуйтеся з лікарем про будь-яких медичних і пов'язаних зі здоров'ям діагнозах і методах лікування. Інформація на цьому блозі не повинна розглядатися в якості заміни консультації з лікарем. Заяви, зроблені про конкретні товари в статтях цього блогу не підтверджені для лікування, діагностики або запобігання хворобам.

Вам сподобався цей пост?
0
0
Коментарі до статті
Відгуків немає
Додайте ваш відгук

Відгук буде показаний після модерації.