Facebook Pixel

Вплив запахів на нервову систему

Вплив запахів на нервову систему

Вплив запахів на нервову систему - це самий складний і цікавий процес, в якому вже не одне століття кращі уми всіх країн намагаються розібратися. Як діють аромати на нас? Чим можуть бути корисні або небезпечні запахи для психіки і фізичного здоров'я?
Дія ароматів настільки багатогранно, що їх застосовують у різних цілях, іноді навіть протилежних: при потребі розслабитися або підбадьоритися, спокусити або навпаки відштовхнути, налаштувати співрозмовника на ділове спілкування, заспокоїти нервову систему або підготувати свій організм до великих навантажень і так далі.
Аромати мають таке ж значення в житті людини як колір, звук, тепло.
За допомогою запахів навчилися, і лікувати людину, і управляти його психікою.

Відмова від відповідальності

Цей блог не призначений для забезпечення діагностики, лікування або медичних рад. Інформація на цьому блозі надана тільки в інформаційних цілях. Будь ласка, проконсультуйтеся з лікарем про будь-яких медичних і пов'язаних зі здоров'ям діагнозах і методах лікування. Інформація на цьому блозі не повинна розглядатися в якості заміни консультації з лікарем. Заяви, зроблені про конкретні товари в статтях цього блогу не підтверджені для лікування, діагностики або запобігання хворобам.

Вам сподобався цей пост?
0
0
Коментарі до статті
Відгуків немає
Додайте ваш відгук

Відгук буде показаний після модерації.