Facebook Pixel

Випадання волосся у дітей? Потрібні вітаміни!

Випадання волосся у дітей? Потрібні вітаміни!

Випадання волосся зазвичай вважається дорослою проблемою, але це помилка, тому що у дітей вона також зустрічається досить часто. Волосся у дітей найчастіше випадають з-за інтенсивного росту, в ході якого всі ресурси (поживні речовини) направляються організмом на побудову органів і тканин, як результат маємо гострий дефіцит вітамінів.

Іноді скачки в зростанні збігаються з сезонним авітамінозом, що, звичайно ж, тільки погіршує становище.

Ще однією причиною можливих проблем з волоссям у дитини може бути хронічний стрес, тривога або депресія, які призводять до дефіциту вітамінів, наприклад: С, А. Сучасні діти дуже завантажені і найчастіше мало часу проводять на свіжому повітрі, що не може не позначатися на їх фізичному стані.

Підберіть дитині вітамінний комплекс , що відповідає віку. Кожен віковий комплекс розроблений з урахуванням всіх фізіологічних потреб організму, так що напевно проблема випадіння волосся і поганого сну вирішиться дуже швидко. Можна до комплексу додати вітамін Н, він часто відсутня в препаратах, але є дуже важливим в боротьбі з випаданням волосся.

Відмова від відповідальності

Цей блог не призначений для забезпечення діагностики, лікування або медичних рад. Інформація на цьому блозі надана тільки в інформаційних цілях. Будь ласка, проконсультуйтеся з лікарем про будь-яких медичних і пов'язаних зі здоров'ям діагнозах і методах лікування. Інформація на цьому блозі не повинна розглядатися в якості заміни консультації з лікарем. Заяви, зроблені про конкретні товари в статтях цього блогу не підтверджені для лікування, діагностики або запобігання хворобам.

Вам сподобався цей пост?
0
0
Коментарі до статті
Відгуків немає
Додайте ваш відгук

Відгук буде показаний після модерації.