Facebook Pixel

Які вітаміни підходять жінкам і які не підходять чоловікам?

Які вітаміни підходять жінкам і які не підходять чоловікам?

Нашому організму в будь-який час року необхідні вітаміни для нормальної життєдіяльності. Але потрібно бути уважним при виборі, так як для жінок, чоловіків і дітей існують різні вітаміни підходять тільки для конкретної особи та з тих чи інших впливом на організм. Вітаміни для жінок, які не підходять чоловікам, а тим більше дітям, за таким алгоритмом відбувається підбір і покупка вітамінних комплексів.


Які вітаміни потрібні чоловічому організму?


Чоловічому організму, в принципі, як і будь-якого організму необхідні мікроелементи і вітаміни. Але варто враховувати дозування і режим щодо вживання. Будь-вітамінний комплекс повинен мати в своєму складі - цинк, який необхідний для виділення гормонів передміхурової залози, вітаміни А, С, Е, D, N, H і вітаміни групи В.
Варто розглянути їх детальніше і дізнатися за що вони відповідають.

 • Вітамін D. Він є одним важливих засобів для зміцнення чоловічої імунітету. Завдяки йому у організму з'являється здатність боротися з інфекціями і вірусами. Також він зміцнює кістковий каркас і сприяє підвищенню витривалості до великих навантажень. Крім того регулярне вживання вітаміну D позитивно впливає на потенцію і сексуальне життя чоловіка.

 • Вітаміни групи В сприяють нормалізації травлення, допомагають засвоювати білок і розподіляють його по організму.

 • Вітамін А зміцнює імунну систему, захищає організм від інфекцій, вірусів і грипу. Важливо вітамін А сприяє виробленню тестостерону, попереджаючи злоякісні пухлини.

 • Вітамін С - це антибактеріальний засіб, зміцнює імунну систему, нормалізує тиск і попереджає серцево-судинні захворювання.

 • Вітамін Е - уповільнює старіння, знижує рівень цукру і холестерину в крові, зміцнює судини. Також вітамін Е необхідний для активної і позитивної статевого життя і вироблення гормонів.

 • Вітамін N. Він нормалізує обмін вуглеводів і жирів, допомагає при алкогольної інтоксикації, приводячи в норму роботу щитовидної залози.

 • Вітамін H підтримує і прискорює ріст волосся, нігтів і перешкоджає випаданню і ламкості. Також він бере активну участь в обміні жирів.

Велика витрата енергії потрібно заповнити необхідними вітамінами, які підходять для чоловіків, так як при фізичних навантаженнях і стресах з'являється нестача потрібних речовин.

Необхідні вітаміни для жінок.


Жінкам як нікому іншому потрібно знаходиться завжди у формі, при всій красі, реалізованої в кар'єрі і в сімейному житті. На наші плечі покладається багато роботи і надій, для яких іноді не вистачає ні сил, ні часу. Основних вітамінів, яких не вистачає жінкам - В, А, Е, D, K і С потрібно поповнювати для подальшої нормалізації жіночого здоров'я.

 • Вітамін А допомагає зберегти здоров'я очей, зміцнити імунітет, кістки і зуби.

 • Вітаміни групи В:

 • В6 - зміцнює імунну систему, налагоджує обмін речовин, сприяє нормальній роботі головного мозку.
 • В9 або фолієва кислота - допомагає тримати в нормі функціонування центральної нервової системи. Цей вітамін важливий при вагітності, грає важливу роль при передачі ДНК дитині.
 • В12 - покращує пам'ять і допомагає нервовій системі боротися зі стресом.
 • Вітамін С - підвищує імунітет, захищає від інфекцій і вірусів, збільшує рівень адреналіну і допомагає концентрувати увагу.

 • Вітамін D полегшує період менструації, попереджає поява артритів, артрозів, раку кишечника.

 • Вітамін Е - прискорює ріст волосся, уповільнює старіння, зміцнює нігті і усуває шкірні ушкодження.

 • Вітамін До покращує кровотік і згортання крові, зміцнює кісткову тканину і є профілактикою захворювань серця.

Комплекс вітамінів для жінок, підходять виключно їм, так як кожен вітамін відповідає за той чи інший фактор підтримки індивідуального здоров'я. Вживання вітамінів позитивно впливає на стан здоров'я і організму жінки і підтримує на нормальному рівні. Вітаміни дуже важливі і для жінок, і для чоловіків. при нестачі якогось компонента, наш організм обов'язково дасть знати про це, у вигляді прояви або захворювання.

Вітаміни при вагітності

Період вагітності - це один з найважливіших, відповідальних і щасливих періодів життя жінки. І тоді необхідно живити вже два організму, так як безліч корисних речовин жінка віддає своїй дитині ще в утробі. У першому триместрі жінка відчуває нестачу фолієвої кислоти, який може спровокувати відхилення в розвитку плода. Тому варто вживати вітаміни групи В, які підтримують здоров'я нервової системи, беруть участь у метаболізмі і синтезі білка. Також вагітна жінка часто страждає від нестачі вітаміну С, який допомагає зміцнити імунітет і підвищує гемоглобін. Вітамін D і кальцій - це найнеобхідніші мінерали, які зміцнюють кістки, зуби, нігті і волосся, а також формують ендокринну систему дитини.

Перш ніж починати самому вживати вітаміни, необхідно проконсультуватися з лікарем.

Стаття написана штатним письменником Biotus.

 

Відмова від відповідальності

Цей блог не призначений для забезпечення діагностики, лікування або медичних рад. Інформація на цьому блозі надана тільки в інформаційних цілях. Будь ласка, проконсультуйтеся з лікарем про будь-яких медичних і пов'язаних зі здоров'ям діагнозах і методах лікування. Інформація на цьому блозі не повинна розглядатися в якості заміни консультації з лікарем. Заяви, зроблені про конкретні товари в статтях цього блогу не підтверджені для лікування, діагностики або запобігання хворобам.

Вам сподобався цей пост?
0
0
Коментарі до статті
Відгуків немає
Додайте ваш відгук

Відгук буде показаний після модерації.